Różne zainteresowania w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/648518415076692341

Oto lista krępujących pytań do dziewczyny, których zdecydowanie nie powinieneś jej zadawać!

Początki znajomości z dziewczyną bywają trudne. Trzeba mocno się pilnować, aby nie powiedzieć czegoś głupiego, co mogłoby urazić drugą osobę. Dopóki nie poznamy się lepiej, ciężko poczuć się w 100% swobodnie. Przed pierwszą randką często zastanawiamy się, jakie pytania do dziewczyny są dozwolone. Na pewno nie należy poruszać tematów, które mogą zawstydzić drugą osobę – w końcu podczas spotkania mamy czuć się dobrze, a nie czerwienić ze wstydu. Poniżej znajdziesz 10 krępujących pytań, których lepiej nie zadawać dziewczynie (przynajmniej na początku!).

Krępujące pytania do dziewczyny, których lepiej jej nie zadawać

#1. W jakim wieku dostałaś pierwszy okres?

Dla wielu nastolatek miesiączka jest tematem tabu. Zdarza się, że kupowanie podpasek wywołuje wstyd (na szczęście coraz rzadziej!), a co dopiero rozmawianie o okresie i to na dodatek z chłopakiem! Z pewnością nie jest to temat na pierwsze spotkania.

#2. Czy zdarzyło Ci się puścić bąka przy chłopaku?

Nawet jeżeli, to w sumie po co drążyć temat?

#3. Jak często bierzesz prysznic?

To z pozoru niewinne pytanie może zawstydzić dziewczynę. Ona prawdopodobnie zacznie się zastanawiać, dlaczego o to pytasz. Czy się spociła? A może jest gdzieś brudna?

#4. Ile ważysz?

Pytanie o wagę może być krępujące nawet dla szczupłej dziewczyny. Nigdy nie wiesz, czy z jakiegoś powodu ona nie ma kompleksów na tym punkcie.

#5. Miałaś kiedyś erotyczny sen z członkiem rodziny?

O takich rzeczach chce się jak najszybciej zapomnieć. Nawet, jeśli zdarzyło się jej się coś takiego, z pewnością nie będzie chciała o tym rozmawiać.

#6. Oglądasz filmy dla dorosłych?

Wiele dziewczyn to robi, ale niekoniecznie ma ochotę się do tego przyznać 🙂

#7. Popełniłaś kiedyś jakieś przestępstwo?

Nawet, jeśli zadasz jej takie pytanie, to prawdopodobnie nie uzyskasz na nie szczerej odpowiedzi. Dopóki nie poznacie się lepiej i nie zaczniecie sobie ufać, poruszanie takich tematów jest bez sensu.

#8. Dostajesz kieszonkowe od rodziców?

Jeżeli rodziców dziewczyny nie stać na dawanie jej kieszonkowego, to bez wątpienia poczuje się ona skrępowana tym pytaniem.

#9. Golisz się tam na dole?

To bardzo intymne pytanie, którego nie powinieneś zadawać na początku znajomości. Dziewczyna może to bardzo źle odebrać i z dużym prawdopodobieństwem pomyśli, że zależy Ci tylko na jednym.

#10. Jaki masz rozmiar piersi?

Wiele nastolatek nie akceptuje swojego biustu. Uważają, że jest zbyt mały albo zbyt duży. Pytanie dotyczące piersi z dużym prawdopodobieństwem wprawi dziewczynę w zakłopotanie.

Jakie jeszcze krępujące pytania do dziewczyny mogłyby znaleźć się na naszej liście? Czekamy na propozycje w komentarzach!

Czytaj także: Zepsułeś relację z dziewczyną? Zobacz, jak możesz to naprawić!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj