Ten poradnik sprawi, że dieta będzie Twoją pasją, a nie obsesją!

Książka ,,Zniszcz te kalorie"

Przedstawiamy Wam książkę autorstwa Magdaleny Makarowskiej, pod tytułem ,,Zniszcz te kilogramy” nad którą objęliśmy patronat. Jest to pierwsza w Polsce książka o odchudzaniu dla nastolatek.

Wiele osób, szczególnie dziewcząt w wieku dojrzewania,  boryka się z problemem nadwagi i wynikającej z niej niskiej samooceny. Desperackie próby zrzucenia nadprogramowych kilogramów, często kończą się katastrofą – w najlepszym wypadku to efekt jo-jo, w znacznie groźniejszym bulimia, bądź anoreksja. Najnowszy poradnik uznanej dietetyczki Magdaleny Makarowskiej pokazuje, że odchudzanie w wersji young nie musi być ani być drogą przez mękę, ani skazanym na porażkę wyzwaniem.

W książce przedstawiono najważniejsze zasady dotyczące prawidłowego odżywiania, sposoby komponowania prostych posiłków oraz  podstawowe lekcje gotowania, z którymi poradzi sobie nawet początkujący i mocno zajęty adept sztuki kulinarnej.

To pierwsza w Polsce książka o odchudzaniu skierowana do nastolatek, która jednocześnie uspokoi rodziców, bo odchudzanie może być naprawdę zdrowe i bezpieczne.

Książka ,,Zniszcz te kalorie"

Ten poradnik może zawierać śladowe ilości (teorii naukowych) dobrych rad od dorosłych, nie wpłyną one jednak negatywnie na zdrowie psychiczne nastolatka 🙂

Książkę w promocyjnej cenie kupicie tutaj: http://www.empik.com/zmien-fat-na-fit-mega-proste-odchudzanie-dla-nastolatki-makarowska-magdalena,p1121500732,ksiazka-p

A już niebawem, będzie ją można wygrać w naszym konkursie!

Więcej informacji o tej i innych książkach dla nastolatek, znajdziecie na profilu: Feeria Young [klik]

1 KOMENTARZ

  1. Witam. Czy pojawiłby się wpis na takie tematy jak:
    -Modne Stylizacje letnie,
    -Jak nauczyć się szanować rzeczy lub jak cieszyć się z małych rzeczy
    -Szacunek do innych i samej siebie
    – Horoskop dla znaku zodiaku panna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here