Lalki z naszego dzieciństwa
Źródła: https://pl.pinterest.com/pin/58898707619173210 || https://pl.pinterest.com/pin/6262886974304707 || https://pl.pinterest.com/pin/1125968649982964 || https://pl.pinterest.com/pin/3237030975282287

Oto najpopularniejsze lalki z naszego dzieciństwa. Pamiętacie je wszystkie?

Ten post może wywołać w Was nostalgię, bo przypominamy w nim lalki, które były popularne w czasach naszego dzieciństwa! Z pewnością większość z Was je posiadała lub chociaż znała z reklam bądź sklepów. Przekonajcie się same!

Lalki z naszego dzieciństwa – czy je pamiętacie?

#1. Monster High

Lalki te były niezwykle oryginalne, ponieważ przedstawiały podobizny potworów. Nadal cieszą się dość dużą popularnością, gdyż przez sentyment, niektórzy zbierają je do dziś. Co ciekawe, już wkrótce do sklepów mają trafić lalki z nowej generacji!

#2. Ever After High

Mówiąc o lalkach Monster High, należy również wspomnieć o Ever After High, jako że miały podobny koncept. Lalki te były dziećmi postaci z popularnych baśni, np. Apple White – córka Królewny Śnieżki.

#3. Bratz

Lalki Bratz charakteryzują duże oczy i mocno podkreślone usta, które wręcz przysłaniają nos. W Polsce nie były aż tak popularne, jak np. w Stanach Zjednoczonych, ale i tak zapewne każdy je kojarzy.

#4. My Scene

My Scene to seria lalek, które nieco przypominają Barbie. Prawdziwi fani są jednak w stanie bez problemu je odróżnić.

#5. Novi Stars

Oto lalki, które przypominają kosmitki. Choć trzeba przyznać, że jest to ciekawy i oryginalny projekt, to nie zyskał takiej popularności, jak powyższe.

#6. Betty Spaghetti

Lalki te są nietypowe, bo w zasadzie to my tworzymy je z różnych części, które należy ze sobą łączyć. Ich atrybutem zdecydowanie są długie włosy, które wyglądem przypominają spaghetti.

#7. Polly Pocket

Jak sama nazwa może sugerować – są to niewielkie lalki, które w Polsce zyskały jednak dużą popularność.

#8. Winx

Lalki Winx przedstawiały postaci z bajki o tym samym tytule – czyli czarodziejki, które ratowały świat przed złem.

#9. W.I.T.C.H.

Skoro mowa o Winx, to nie można zapomnieć o lalkach z serii W.I.T.C.H., której bohaterkami również były czarodziejki.

#10. Barbie

Ciężko znaleźć osobę, która nie kojarzy tych lalek, jednak nie mogło ich zabraknąć w naszym zestawieniu.

To już wszystkie lalki, o których chciałyśmy Wam przypomnieć. Dajcie znać, które z nich miałyście, a może nadal macie i kolekcjonujecie? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj