Przedstawiamy Wam 3 super maski do włosów od Anwen! Sprawdźcie koniecznie!

Większość z Was zapewne słyszała o Anwen. Te z Was, które jeszcze nie mały okazji poznać jej włosowego bloga, zachęcamy do nadrobienia zaległości.

Anwen przygotowała dla nas trzy różne maski: Winogrona i keratynę dla włosów średnioporowatych, Kokos i glinkę dla włosów niskoporowatych oraz Kiełki pszenicy i kakao dla włosów wysokoporowatych. Cena każdej z nich to 39 złotych za 200 ml, ale maski są dość wydajne, więc starczają na długo.

Maski są zamknięte w ślicznych, poręcznych pudełeczkach, które sprawiają, że nabranie kosmetyku nie stanowi najmniejszego problemu, a produkt możemy wykorzystać w całości (nie ma problemu z resztkami osadzającymi się na ściankach opakowania, jak to często bywa w przypadku innych opakowań).

Którą maskę do włosów powinnaś wybrać?

Jak już wspominałyśmy wcześniej, do wyboru mamy 3 różne maski, w zależności od tego, jakie mamy włosy:

  • Średnioporowate – włosy niezdyscyplinowane z tendencją do puszenia się. Maska Winogrona i keratyna ma za zadanie uelastycznić, wygładzić, nawilżyć oraz wzmocnić włosy.

Maski do włosów od Anwen!

Do kupienia TUTAJ [klik].

  • Niskoporowate – włosy cienkie i pozbawione objętości. Maska Kokos i glinka intensywnie pielęgnuje, ale jednocześnie nie obciąża włosów.

Maski do włosów od Anwen!

Do kupienia TUTAJ [klik].

  • Wysokoporowatych – włosy suche i łamliwe z rozdwajającymi się końcówkami. Maska Kiełki pszenicy i kakao pielęgnuje i sprawia, że włosy stają się bardziej elastyczne, gładkie i błyszczące.

Maski do włosów od Anwen!

Do kupienia TUTAJ [klik].

Czytaj także: Farbowanie włosów – za i przeciw

1 KOMENTARZ

  1. Moglibyście dodać post o szamponetkach? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad użyciem ich, ale nie wiem, gdzie kupić i tak dalej. Z góry dziękuję 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here