W tym wpisie znajdziesz miłosne porady, które z pewnością Ci się przydadzą.

W relacjach damsko-męskich trzeba być ostrożnym, bo łatwo jest popełnić błąd, który może doprowadzić do kłótni. Aby do tego nie dopuścić, warto wprowadzić w życie poniższe porady, które polepszą Wasz związek.

Miłosne porady dla zakochanych

#1. Nie każ mu się domyślać. Chłopcy rzadko kiedy potrafią sami z siebie domyślić się, dlaczego dziewczyny są na nich złe. Jeśli nie zależy Ci na kłótni, tylko chcesz się jak najszybciej pogodzić, to po prostu powiedz mu co Ci leży na wątrobie.

#2. Spełniajcie swoje zachcianki. Dobrym pomysłem jest wybranie konkretnego dnia, podczas którego są spełniane wszystkie życzenia jednego z Was. W kolejnym dniu następuje zamiana ról, żeby było sprawiedliwie 🙂 Oczywiście należy ustalić jakieś reguły tej ,,gry”, aby zachcianki nie sprawiały przykrości drugiej osobie.

#3. Omawiajcie każdą wątpliwość. Najgorsze co możecie zrobić to milczeć, gdy pojawiają się problemy. Jeśli będziecie rozmawiać za każdym razem, gdy coś Wam będzie nie pasować lub coś Was będzie niepokoić to łatwiej będzie Wam wszystko naprawić.

#4. Walczcie o siebie. Nie myślcie sobie, że jeśli jesteście razem, to nie musicie się już o siebie starać. Wręcz przeciwnie! Jeśli oboje będziecie cały czas o siebie zabiegać, to uczucie między Wami będzie naprawdę gorące, a inni będą Wam zazdrościć takiej miłości (oczywiście nie róbcie tego dla innych, tylko dla siebie 🙂

#5. Brońcie się wzajemnie. Pamiętaj, że tworzycie team. Nigdy nie pozwól, żeby w Twojej obecności ktoś obrażał Twojego ukochanego. Lepiej też nie opowiadaj wszystkim dookoła o jego wadach. Wystarczy, że zna je Twoja przyjaciółka, a reszta nie musi. Sama zresztą też chyba nie chciałabyś, żeby on narzekał na Ciebie przy innych, prawda?

#6. Raz na jakiś czas zróbcie coś osobno. Jeśli przebywacie ze sobą praktycznie non stop, to mała przerwa od czasu do czasu, dobrze Wam zrobi. Spotkaj się z przyjaciółką lub spędź wieczór z maseczką na buzi, dobrą książką i kubkiem kakao. Dzięki temu zatęsknicie nieco ze sobą i jeszcze bardziej docenicie chwile spędzane razem.

Czytaj także: Zasady udanego randkowania

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj