para
Źródło: Pinterest

Bez względu na to, czy pierwszy raz dopiero przed Tobą, czy jesteś już po, przedstawiamy Ci mity na temat seksu, w które nie powinnaś wierzyć!

Wokół seksu krąży wiele mitów, które powtarzane w kółko sprawiają, że nastolatki zaczynają w nie wierzyć. W dzisiejszym wpisie przedstawimy kilka takich mitów.

Podczas pierwszego razu błona dziewicza zostaje przerwana i towarzyszy temu krwawienie. Każda dziewczyna jest zbudowana inaczej. Często zdarza się, że błona dziewicza jest nieco poprzerywana i podczas pierwszego stosunku nie dochodzi do krwawienia.

Podczas pierwszego razu nie można zajść w ciążę. Oczywiście, że można! Tym bardziej, że błona dziewicza może być poszarpana, więc plemniki bez problemu mogą przedostać się dalej.

Seks podczas miesiączki jest niebezpieczny. Nie ma żadnych medycznych przeciwwskazań, żeby uprawiać seks podczas okresu, dlatego jeśli żadne z Was nie ma nic przeciwko, możecie to robić. Pamiętaj jednak, że podczas miesiączki również można zajść w ciążę, ponadto w tym czasie łatwiej o infekcję, dlatego najlepiej stosować prezerwatywy.

Stosunek przerywany daje 100% gwarancji, że nie zajdziesz w ciążę. Stosunek przerywany daje bardzo małą gwarancję, że nie dojdzie do zapłodnienia, szczególnie u osób młodych. Często zdarza się tak, że partner nie zdąży na czas wycofać członka z pochwy.

Młody, zdrowy chłopak nie może mieć problemów z erekcją. Coraz częściej nawet młodzi mężczyźni potrzebują czegoś więcej niż bodźce wzrokowe. Ponadto stres również nie sprzyja erekcji, dlatego warto być wyrozumiałym i nie robić chłopakowi z tego powodu wyrzutów 🙂

Czytaj także: Stosunek podczas miesiączki – tak czy nie?

Źródło zdjęć: Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj