Sprawdź w jakie mity na temat szczęśliwych związków, nie powinnaś wierzyć!

Nasze wyobrażenia na temat szczęśliwych par często nijak się mają do rzeczywistości. Sprawdź, jak naprawdę wyglądają związki, które z zewnątrz wydają się być idealne.

Mity na temat szczęśliwych par, w które nie powinnaś wierzyć!

Szczęśliwe pary… nigdy się nie kłócą. Konflikty zdarzają się w każdym związku i są nieuniknione. W szczęśliwych związkach jednak, obie strony dążą przede wszystkim do rozwiązania sporu i szanują się na wzajem.

Szczęśliwe pary… mówią sobie o wszystkim. Drobne sekrety są jak najbardziej wskazane. Jeśli będziesz wiedzieć na temat swojego partnera dosłownie WSZYSTKO to straci on w Twoich oczach i przestanie być interesujący. W szczęśliwych związkach, ludzie cały czas się odkrywają i nie mówią sobie wszystkiego od razu.

Szczęśliwe pary… są nierozłączne. Osoby, będące w szczęśliwych związkach spędzają oczywiście dużo czasu razem, jednak każde z nich ma również swoją własną, prywatną przestrzeń. Dzięki temu, mają szansę od siebie odpocząć i zatęsknić za sobą.

Szczęśliwe pary… nie mają gorszych dni. Może ciężko w to uwierzyć, ale każdego raz na jakiś czas dopadają wątpliwości, nawet jeśli żyje w szczęśliwym związku. W takich momentach jednak, najważniejsza jest szczera rozmowa i wspólne rozwiązanie problemu.

Szczęśliwe pary… kochają się bezwarunkowo. To bzdura! Osoby będące w szczęśliwych związkach doskonale znają wady swoich partnerów i je akceptują. Jednocześnie cały czas pracują nad sobą, aby być jeszcze lepszym, a ich związek jeszcze bardziej udany.

Szczęśliwe pary… nie muszą się starać. Związek to nieustanna praca z dwóch stron, zarówno nad sobą, jak i wspólną relacją. Żeby być szczęśliwą parą, trzeba nauczyć się ustępliwości, cierpliwości i ufać swojemu partnerowi.

Czytaj także: Sprawdź czy wciąż go kochasz!

Mity na temat szczęśliwych par

Źródło zdjęć: http://favim.com

1 KOMENTARZ

  1. Większość tych punktów to mity, sama o tym wiem. Koleżanki mówią mi, że żyję w szczęśliwym i wspaniałym związku, ale jakby były na moim miejscu zrozumiałby by swój błąd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj