Roksana ma problem ze swoją przyjaciółką, która próbuje zniszczyć jej związek. Co powinna zrobić Waszym zdaniem?

Związek dwóch kochających się osób to powinna być świętość. Niestety nie wszyscy potrafią to uszanować i próbują zniszczyć powstałą relację. Najgorzej, jeśli osobą, która próbuje namieszać jest ktoś, kto jest nam bardzo bliski, np. przyjaciółka. Wtedy zdrada boli podwójne. W takiej sytuacji znalazła się nasza czytelniczka, Roksana. Przeczytajcie jej list i doradźcie co powinna zrobić.

,,Cześć, mam na imię Roksana i chciałam Wam opowiedzieć moją historię. Od pół roku mam chłopaka, którego bardzo kocham, a on mnie kocha. Mam też przyjaciółkę od 3 lat. Chociaż nie wiem czy powinnam tak o niej pisać. Często spotykamy się w trójkę, bo M (moja ,,przyjaciółka”) nie ma chłopaka. Lubimy się, ale M przegina. Ona nawet proponuje mojemu chłopakowi spotkania sam na sam. On jej odmawia, bo nie widzi takiej potrzeby, ale ona i tak próbuje.

Parę razy było tak, że zwierzałam jej się z problemów w związku, jak się pokłóciliśmy czy coś, a ona próbowała mnie zniechęcić do chłopaka i wybić mi z głowy ten związek, a jednocześnie poleciała do niego i mu wszystko powtórzyła, a on się wściekł, że rozpowiadam dalej o naszych sprawach.

No i nie wiem co mam robić, bo boję się, że ona mi go odbije. Próbowałam z nią o tym porozmawiać, ale wszystkiemu zaprzecza i twierdzi, że coś sobie ubzdurałam. Zależy mi na M, ale na chłopaku też.

Cały czas zastanawiam się, czy ja nie przesadzam, ale ostatnio dowiedziałam się, że zwierzała się naszej takiej jednej koleżance i powiedziała jej, że on jest mega fajny…

Co byście mi radziły? Powinnam z kogoś zrezygnować? A może to olać? Próbowałam zeswatać M z moim kuzynem, ale jej się nie spodobał”.

Źródło zdjęć: Pixabay

6 KOMENTARZE

  1. Po tym co napisałaś to ja nie nazwałabym ją przyjaciółką. Moja była „przyjaciółka” też ciągle mi mówiła żebym zerwała z moim chłopakiem. Nie zrobiłam tego, bo mi na nim zależało, a od kilku miesięcy ona i on są parą. Ale jeśli Twój chłopak odrzuca jej zaloty to może warto pomyśleć nad zmianą przyjaciółki. Jeśli on by coś do niej czuł to chciałby się z nią spotkać, a tak to widać że jesteś dla niego najważniejsza.

  2. Prosto z serduszka radzę Ci zrezygnować z tej przyjaciółki, miałam identyczną sytuację parę tygodni temu. Wybrałam chłopaka i jestem zadowolona z wyboru, jest mi lżej z myślą, że nikt nie spieprzy tego wszystkiego. Przyjaciółka się tak nie zachowuje, nawet jej tak nie nazywaj! Nie jest warta nawet najmniejszej twojej uwagi. Mam nadzieję, że sobie poradzisz i będziesz szczęśliwa, to tyle, trzymaj się buźka! <3

  3. Jeśli twoja przyjaciółka się tak zachowuje wzgledem Ciebie i Twojego chłopaka to nie wiem czy to prawdziwa przyjaźń. Moim zdaniem powinnaś bardziej skupić się na chlopaku a ja olac bo znajomość z nią nie wróży dobrej przyszłości dla Ciebie i Twojego chłopaka.
    Życzę powodzenia.?

  4. Ktoś taki to nie przyjaciel, pogadaj z nią o tym, a jak to nic nie da to moim zdaniem, nie ma co ciągnąć takiej znajomości. Buziaki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj