Ada nie potrafi zapomnieć o swoim ex. Przeczytajcie jej list.

,,Hej, mam na imię Ada i chciałabym otrzymać porady w pewnej kwestii.

Na początku nowego roku szkolnego poznałam dość fajnego chłopaka, 2 miesiące później byliśmy już parą. Układało nam się nawet dobrze, mimo sprzeczek i kłótni bardzo się kochaliśmy, zresztą nasi przyjaciele i inne pary zazdrościły nam takiego związku. Byliśmy zazdrośni o siebie – on ponieważ kręciło się obok mnie dużo chłopaków z różnych klas, ja – ponieważ dziewczyna, która była w nim szaleńczo zakochana na wakacjach, nadal do niego pisała wraz ze swoją przyjaciółką (nigdy się nie dowiedziałam co tak naprawdę się wtedy działo, ale jego przyjaciel napisał, że chyba byli w związku, tak samo jej przyjaciółka).

Rozstaliśmy się po prawie 2 miesiącach (tak, wiem że krótko, ale żadne z nas nie miało tego w planach). Napisał do mnie krótkiego sms-a, że musimy się rozstać, bo ma ważny powód, a w twarz nie jest w stanie mi tego wszystkiego powiedzieć. Przez miesiąc po zerwaniu starałam się o to, żeby do mnie wrócił. Całowaliśmy się parę razy, on zawsze przytulał mnie tak jakbyśmy nadal byli razem. Jednak ciągle powtarzał, że nie możemy do siebie wrócić.

Minęło prawie 8 miesięcy, nadal go kocham i nie potrafię ufać innym mężczyznom. Olewam każdego faceta, jednak nawiązałam bliższą relację z pewnym chłopakiem, który bardzo dobrze zna mojego ex. Zdecydowaliśmy, że nie chcemy się wiązać, jednakże on oczekuje więcej niż potrafię mu dać, bo wszystkie moje uczucia są skierowane wobec mojego ex.

Co mam zrobić w takiej sytuacji? Staram się wytłumaczyć tamtemu chłopakowi, że raczej nic z tego nie będzie, ale wychodzi jeszcze gorzej niż było :(„.

Polecamy: ,,Nie chcę mieć go już w głowie”

1 KOMENTARZ

  1. Uważam, że powinnaś spotkać się z ex i wyjaśnić sobie wszystko ( jaki to był powód i dlaczego nie możecie być razem) abyś mogła spokojnie zacząć nowy rozdzial w zyciu, a temu drugiemu chłopakowi wprost powiedzieć że nie jesteś gotowa na nowy związek i co w stosunku do niego czujesz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj