Nadmorskie miejscowości w których można spędzić wakacje
Nadmorskie miejscowości w których można spędzić wakacje

W tym wpisie zamieszczamy nasze ulubione nadmorskie miejscowości, w których można spędzić wakacje.

Być może zastanawiacie się już, gdzie gdzie najlepiej spędzić tegoroczne wakacje. Jeżeli tak, to przychodzimy do Was z małą podpowiedzią! W tym wpisie przedstawiamy 6 polskich nadmorskich miejscowości, do których możecie się wybrać na wczasy.

Nadmorskie miejscowości, w których warto spędzić wakacje

#1. Chłapowo (województwo pomorskie)

Wieś królewska położona jest w powiecie puckim. Jej największą atrakcją jest plaża znajdująca się bezpośrednio przy klifie.

#2. Darłowo (województwo zachodniopomorskie)

Miasto znajdujące się w powiecie sławieńskim. Do jego atrakcji należą: latarnia morska, Pomnik Rybaka – fontanna oraz Zamek Książąt Pomorskich.

#3. Dębki (województwo pomorskie)

Ta niewielka osada rybacka położona jest w powiecie puckim. Turyści mogą tam odnaleźć wieżę widokową Rybaczówka, która ma około 20 metrów wysokości.

#4. Jarosławiec (województwo zachodniopomorskie)

Wieś umiejscowiona w powiecie sławieńskim. Warto tam zobaczyć: Muzeum Bursztynu, latarnię morską (dostępną dla zwiedzających) czy Posąg Rybaka.

#5. Karwia (województwo pomorskie)

Wieś w powiecie puckim. W centrum Karwii znajduje się szeroki deptak, na którym oprócz licznych straganów, mieści się również fontanna.

#6. Międzyzdroje (województwo zachodniopomorskie)

Miasto zlokalizowane jest w powiecie kamieńskim. Najciekawszymi punktami na mapie Międzyzdrojów są bez wątpienia: Promenada Gwiazd, Gabinet Figur Woskowych, Park Zdrojowy imienia Fryderyka Chopina, a także molo.

Znacie powyższe miejscowości nadmorskie? A może polecacie inne lokalizacje, w których warto spędzić wakacje? Dajcie nam znać w komentarzach!

Polecamy: Warto tam być! – Góry Świętokrzyskie

Miejscowości nadmorskie
Miejscowości nadmorskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj