W maju pojawiło się wiele interesujących slotów. Możesz w nie zagrać w Rabona Casino – dowiedz się więcej o najlepszych majowych slotach w Rabona poniżej.

Line Busters

Relax Gaming szuka kogoś, kto podziela nostalgię za starymi grami wideo. Line Busters naśladuje stacjonarny automat Rabona: pikselowe symbole opadają na ekran; joystick i inne przyciski są klikalne.

Kombinacje są tworzone na 5 liniach. Jednak niektóre symbole nie przynoszą wypłat. Kolorowe obrazki przynoszą wygrane w połączeniu ze strzałkami: jeśli na pierwszych dwóch bębnach wypadną takie znaki, a na ostatnim – kolorowa ikona, użytkownik otrzyma wypłatę. Zdjęcia meteorytów nie mają wartości.

Darmowe spiny są uruchamiane na podobnej zasadzie, gdy scatter zostanie wylosowany na piątym bębnie. Liczba spinów jest wybierana losowo.

Automat bierze udział w losowaniu progresywnego jackpota Dream Drop. Pula nagród podzielona jest na pięć poziomów. Wypłaty sięgają 3 milionów euro.

Naliczanie jackpota odbywa się na osobnym ekranie. Mini-grę można uruchomić przed rozpoczęciem dowolnego obrotu. Użytkownik zobaczy statek kosmiczny z trzema bębnami, które określą wielkość nagrody pieniężnej.

Teoretyczny zwrot wynosi 94%. Wielkość maksymalnej wypłaty w zwykłej grze wynosi 5000 zakładów.

King of the Party

Slot o wysokiej zmienności King of the Party zaprasza na imprezę w dżungli. Głównym bohaterem imprezy jest lew. Dostawca wykorzystuje układ siatki 6 x 5 i działanie Scatter Pay. Wygrane są przyznawane za kombinacje 8 lub więcej symboli w dowolnych komórkach. Następnie uruchamiana jest kaskada i aktywowany jest mnożnik akumulacyjny.

Niektóre znaki natychmiast wypadają ze zwiększonym współczynnikiem. Jeśli tworzą one płatną kombinację, licznik natychmiast przełącza się na wyższy mnożnik.

Co najmniej trzy obrazy złotych płyt uruchamiają darmowe spiny w Rabona. Podczas darmowych spinów tło zmienia się nieznacznie, a progresywny mnożnik nie resetuje się do końca bonusu. Kolejną funkcją jest to, że symbol wild może „eksplodować” i wyczyścić rzędy w poziomie lub w pionie, gdy nie jest zaangażowany w zwycięską kombinację.

Loner

Ludzkie wady i niejednoznaczne zjawiska społeczne są podstawą fabuły większości najlepszych slotów Nolimit City. W nowym wydaniu dostawca opowiada historię zatwardziałego samotnika, który spędza czas oglądając telewizję i jedząc gotowe potrawy.

Automat charakteryzuje się wysoką zmiennością i wypłatami do x14 999. Maksymalny współczynnik można uzyskać w trybie podstawowym, grze bonusowej lub po aktywacji płatnej funkcji God Mode.

W grze biorą udział 243 linie. Liczba wygrywających wzorów zmienia się dzięki opcji xSplit – dzieli ona wybrane komórki na pół i tworzy ułożone symbole.

Symbol monitora pojawia się na 1., 3. i 5. bębnie. Aktywuje on losową funkcję w  Rabona:

– Wild – dodanie standardowego symbolu wild.

– xSplit – podział symbolu.

– Infectious xWays – zwiększenie wartości zestawu identycznych symboli.

– Max Win – naliczenie maksymalnej wypłaty.

Na środkowych bębnach znajduje się mega wild o rozmiarze 2 x 2 lub 3 x 3. To nie wszystko. Dostawca dodał trzy tryby bonusowe przypominające stare gry wideo:

– Tik Tik Boom – jest to zasadniczo runda wyboru przedmiotów. Użytkownik klika obraz jednego z trzech budynków. Każdemu z nich przypisany jest mnożnik wypłaty, który staje się znany dopiero po zakończeniu bonusu.

– Pin The Win to mini-gra przypominająca arcanoidy. Kulka odbija się od różnych ścian, budując mnożnik. Jeśli nie trafi, wygrane są zmniejszane.

– Shoot Shoot Duck to strzelanka z kaczką w roli głównej. Użytkownik ma do dyspozycji kilka strzałów i musi trafić w najcenniejsze cele.

Każdy bonus jest dostępny do zakupu. Koszt wynosi od 75 zakładów. RTP zależy od aktywnego trybu. Waha się w przedziale od 96 do 96,17%.

Shields of Lambda

Automat poświęcony jest wojnie Grecko-Perskiej. Potężna armia dowodzona przez Xerxesa już najechała terytorium państwa. Ostatnia nadzieja dla 300 wojowników.

Shields of Lambda to spektakularny automat z klastrowymi wypłatami. Kombinacje składają się z minimum 5 identycznych symboli. Po wygranej uruchamiana jest kaskada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj