Najpopularniejsze konta na Instagramie w 2022 roku
Najpopularniejsze konta na Instagramie w 2022 roku

W tym wpisie poznasz osoby, które prowadzą najpopularniejsze konta na Instagramie w 2022 roku.

Instagram to aplikacja, która inspiruje, ułatwia komunikację ze znajomymi i pozwala być bliżej swoich idoli, dzięki możliwości śledzenia ich aktywności. Z drugiej strony dla celebrytów i internetowych gwiazdek Instagram jest idealnym narzędziem do podtrzymania zainteresowania swoją osobą. Wiedzą o tym z pewnością posiadacze najpopularniejszych kont, którzy mają nawet po kilkadziesiąt milionów obserwujących! To właśnie ich profile poznasz w tym wpisie.

Najpopularniejsze konta na Instagramie w 2022 roku

Najpopularniejsze konta na Instagramie w Polsce

#1. @_rl9

To konto należy do Roberta Lewandowskiego. Ten utalentowany piłkarz ma na chwilę obecną ponad 28,8 mln obserwujących. Na Instagramie pokazuje zarówno fotki z rodziną w roli głównej, jak i te bardziej związane z jego karierą zawodową. Co ciekawe, jego konto na Instagramie chętnie obserwują nie tylko Polacy, lecz także ludzie z Niemiec czy innych zakątków świata.

#2. @carolinederpienski

To modelka o polskich korzeniach, która miała przyjemność współpracy z takimi światowymi markami, jak Guess czy Pretty Little Things. Jest w połowie amerykanką, która wywodzi się również z Polski (dokładniej z Białegostoku). Na jej Instagramie można znaleźć zdjęcia z licznych pokazów mody i jej pobytu w USA. Na chwilę obecną modelka posiada ponad 4,6 mln obserwujących.

#3. @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska to influencerka promujaca zdrowy styl życia i zachęcająca swoich followersów do uprawiania sportu. Prywatnie jest żoną Roberta Lewandowskiego i matką dwóch dziewczynek 🙂 Na Instagramie śledzi ją ponad 4,3 mln użytkowników.

Najpopularniejsze konta na Instagramie na świecie

#1. @Instagram

Co ciekawe, najczęściej obserwowanym kontem na świecie jest? oficjalny profil Instagrama. Można tam znaleźć niezwykle zróżnicowane zdjęcia i filmiki, a także informacje o wszelkich nowych funkcjonalnościach. Konto obserwuje ponad 543 mln followersów.

#2. @cristiano
To oficjalne konto Cristiano Ronaldo, czyli kolejnego piłkarza, pojawiającego się w naszym zestawieniu. Portugalczyka obserwuje ponad 477 mln osób.

#3. @kyliejenner

Profil przyrodniej siostry Kim Kardashian przepełniony zdjęciami celebrytki w przeróżnych stylizacjach. Modelka posiada ponad 366 mln obserwujących, co ustawia ją na 3 pozycji najpopularniejszych kont na Instagramie.

Obserwujesz któreś z powyższych kont? Jeśli tak, to koniecznie pochwal się tym w komentarzu!

Czytaj także: Najpopularniejsi YouTuberzy, których musisz znać

Najpopularniejsze konta na Instagramie w 2022 roku
Najpopularniejsze konta na Instagramie w 2022 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj