Najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku
Najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku

Poznaj osoby, które prowadzą najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku.

Twitter to jedno z najpopularniejszych mediów społecznościowych. Statystycznie ponad 83% światowych przywódców aktywnie prowadzi tam swoje profile. Aczkolwiek konta mają tam również artyści, tacy jak na przykład Justin Bieber. Poniżej przedstawiamy 6 najbardziej popularnych kont na Twitterze w 2022 roku.

Najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku

Najchętniej obserwowane konta w Polsce 2022

#1. @lewy_official

Robert Lewandowski należy do najbardziej utalentowanych i cenionych piłkarzy nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Nie dziwi zatem fakt, iż jest on najchętniej obserwowanym Polakiem na Twitterze. Obecnie posiada on ponad 2,4 mln obserwujących na tej platformie, a jego ostatni post ma ponad 171 tysięcy lajków.

#2. @tvn24

To jeden z najpopularniejszych serwisów informacyjnych w Polsce. Obecnie posiada ponad 1,8 mln obserwujących na Twitterze. Jeśli chodzi o ilość lajków, to nie jest ona duża, gdyż pod większością Twittów wynosi zero.

#3. @AndrzejDuda

Ostatnie miejsce na podiom w rankingu najchętniej obserwowanych kont należy do Prezydenta Polski. Posiada on aż 1,7 mln obserwujących. Jeden z jego ostatnich Twittów osiągnął wynik aż 4 tysięcy polubień.

Najchętniej obserwowane konta na Twitterze z całego świata 2022

#1. @BarackObama

Były prezydent Stanów Zjednoczonych posiada ponad 132 mln obserwujących. Ten wynik czyni jego konto na Twitterze najpopularniejszym na całym świecie. Jeśli chodzi o polubienia pod jego postami, to najbardziej popularny zdobył aż 4,1 mln lajków!

#2. @Justin Bieber

Rozpoznawalny na całym świecie piosenkarz posiada drugie co do popularności konto na Twitterze. Jego konto obserwuje ponad 114 obserwujących. Średnia liczba lajków pod jego postami wynosi 38,6 tysięcy.

#3.  @katyperry

To wokalistka, która znana jest z takich piosenek jak „I kissed a girl”, „Roar” i „Last Friday Night (T.G.I.F.)”. Jej konto na Twitterze obserwuje ponad 108 mln osób. Taki wynik sprawia, że artystka jest 3 najchętniej obserwowaną osobą na Twitterze.

Obserwujesz którąś z tych osób na Twitterze? Jeśli tak, to koniecznie napisz nam którą, w komentarzu!

Czytaj także: Najpopularniejsze konta na Instagramie w 2022 roku

Najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku
Najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj