W ramach akcji ?Kolorowy dzień z Miss Sporty” nastolatki wybrały kolory lakierów do paznokci na sezon wiosna/lato 2019. Sprawdźcie trendy na przyszły sezon!

Turkusowy błękit, intensywny róż, a może butelkowa zieleń? Jakie kolory lakierów do paznokci będą popularne w przyszłym roku? Dziewczyny podjęły decyzję! W ramach wydarzenia ?Kolorowy dzień z Miss Sporty?, które odbyło się 17 sierpnia, grupa nastolatek wcieliła się w role trendsetterek i wybrała aż 10 propozycji. Teraz ich koleżanki na Instagramie wyselekcjonują z tego 5 kolorów, które marka wprowadzi do sprzedaży w 2019 roku. Całe wydarzenie jest częścią współpracy marki z nastolatkami, pod hasłem ?Miss Sporty. Co-created by girls?.

Co wspólnego ma lakier do paznokci i lukier na pączkach?

W wyborze trendów kolorystycznych niezbędna jest kreatywność, którą najlepiej jest pobudzić w ciekawym kontekście. W tym wypadku były to warsztaty dekorowania pączków. Uczestniczki w trakcie wydarzenia brały udział w prelekcji prowadzonej przez Ewę Jurczak (Psychologia Stylu) na temat palety kolorystycznej, która będzie modna w przyszłym roku. Wiedza wyniesiona z wykładu okazała się przydatna podczas wyboru spośród 20 propozycji kolorystycznych (propozycje zostały przedstawione na pączkach) 10 ulubionych kolorów lukrów na pączkach. Następnie nastolatki uczestniczyły w warsztatach dekorowania słodkości i pod okiem Joanny Banad (Posypane) przyozdabiały wybrane pączki dodatkami.

Celem warsztatów było wyłonienie i jak najlepsze zaprezentowanie 10 propozycji kolorów lakierów do paznokci Miss Sporty na sezon wiosna/lato 2019. To jednak nie koniec wyzwania: teraz ich koleżanki na Instagramie marki Miss Sporty wyselekcjonują 5 swoich faworytów. Wybrane kolory zostaną później przelane do szklanych buteleczek i trafią do sprzedaży w drogeriach Rossmann.

Współtworzenie ? czyli jak nastolatki angażują się w rozwój marki kosmetycznej?

Nastolatki wiedzą najlepiej, jakie kosmetyki trafiają w ich upodobania i potrzeby. Właśnie dlatego powstała idea Miss Sporty. Co-created by girls ? współtworzenia z młodymi dziewczynami produktów marki Miss Sporty. Marka na podstawie opinie i preferencji nastolatek dostosowuje do nich komunikację wizualną, claimy, a także same produkty.

Wydarzenie Kolorowy dzień z Miss Sporty i wybór kolorów lakierów do paznokci na sezon wiosna/lato 2019 to tylko część działań wchodzących we współpracę z młodymi dziewczynami. Wcześniej nastolatki zadecydowały o wyglądzie nowych grafik na opakowania lakierów do paznokci, pojechały do fabryki w Barcelonie i wybrały kolory lakierów obecnie znajdujących się w sprzedaży. Ponadto, marka regularnie współpracuje z 10 mikroinfluencerkami, które zostały wybrane w kilkuetapowym procesie. Podczas, odbywających się kilka razy w roku, spotkań powtarzają badania, dyskutują oraz analizują, oczekiwania konsumentek względem marki.

Więcej o działaniach marki Miss Sporty z nastolatkami dowiecie się z ich kanałów w social mediach: @misssportypl.

Informacja Prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here