Nie chcesz być postrzegana jako osoba dziecinna? Unikaj tych zachowań!

Nie chcesz wyjść na dziecinną? Unikaj tych zachowań!

#1. Chichotanie. Nie ma nic złego w śmianiu się i byciu wesołą, jednak piskliwe chichotanie co 5 minut sprawi, że inni będą Cię odbierać jako osobę niepoważną.

#2. Wstydzenie się okresu. Nikt oczywiście nie każde Ci opowiadać wszystkim dookoła, że jesteś już kobietą i miesiączkujesz, ale jeśli na samo słowo ,,okres”, zaczynasz się czerwienić i masz ochotę uciec, to w oczach innych jesteś dziecinna.

#3. Robienie wszystkiego na przekór. Robienie innym na złość jest przejawem braku dojrzałości. Najczęściej takie zachowanie obraca się przeciwko nam. Choć okres buntu przechodzi większość nastolatek, to po jakimś czasie okazuje się, że rodzice w wielu sprawach mieli rację.

#4. Wyśmiewanie innych. Dorośli ludzie próbują zrozumieć drugiego człowieka i postawić się na jego miejscu. Zdają sobie również sprawę z tego, że nie na wszystko mamy wpływ, dlatego wyśmiewanie koleżanki, że nosi ubrania kupione w SH z pewnością będzie uznane za dziecinadę.

#5. Śledzenie ukochanego chłopaka. Podoba Ci się pewien chłopak, więc postanowiłaś śledzić go wraz z koleżankami, żeby dowiedzieć się o nim jak najwięcej? No cóż, nie jest to zbyt dojrzałe.

#6. Obrażanie się o wszystko. Strzelanie focha, zamiast rozmowy, to przejaw braku dojrzałości. Jeśli zależy Ci na tym, żeby mieć z kimś dobre relacje, to nie marnuj czasu na obrażanie się, bo nie każdy jest na tyle domyślny, żeby od razu wiedzieć, o co Ci chodzi.

Co jeszcze dodałybyście do tej listy? Piszcie w komentarzach! 🙂

dziecinne zachowanie
Źródło: Tumblr

2 KOMENTARZE

  1. Ja dodałabym jeszcze niepoprawną pisownię. Jest okej kiedy raz czy dwa przypadkowo coś źle wyjdzie, ale jeśli ktoś cały czas popełnia błędy, to nie jest dobrze widziane 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj