Jakie są objawy zakochania?
Źródło: Favim

Twój związek przechodzi kryzys, a Ty zastanawiasz się, czy to co czujesz do swojego chłopaka, to wciąż miłość? Czytaj dalej, aby się przekonać!

Miłość to uczucie, które nie jest nam dane raz na zawsze. Trzeba o nie dbać i pielęgnować, aby nie wygasło. Gorsze momenty zdarzają się w każdej relacji, ale co jeśli kryzys trwa już od dłuższego czasu, a Ty zaczynasz wątpić w to, co czujesz? W tym wpisie podpowiadamy, jak rozpoznać, że nadal kochasz swojego chłopaka.

Nie jesteś pewna czy kochasz swojego chłopaka? Sprawdź!

#1. Czujesz się przy nim dobrze

Nawet jeśli nie robicie nic szczególnego, to kiedy jesteście razem masz poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu. Z kolei kiedy się nie widzicie, brakuje Ci jego obecności. Być może jest to przyzwyczajenie, ale bardziej prawdopodobne jest to, że wciąż go kochasz.

#2. Masz do niego pełne zaufanie

W związku powinniśmy mieć pewność, że druga osoba nas nie skrzywdzi. To, co czujesz do swojego chłopaka to wciąż miłość, jeśli mimo kryzysu, nie masz wątpliwości, co do jego szczerości względem Ciebie.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#3. Akceptujesz go takiego, jakim jest

Często na początku związku patrzymy na partnera przez różowe okulary. Po pewnym czasie zaczynamy dostrzegać jego wady, ale miłość sprawia, że akceptujemy go takiego, jakim jest. Możemy oczywiście wspierać go i zachęcać do zmian na lepsze, ale póki go akceptujemy, możemy mieć pewność, że to wciąż jest miłość.

#4. Chcesz dla niego jak najlepiej

Jeżeli mimo kryzysu starasz się dbać o swojego chłopaka i chcesz dla niego jak najlepiej, to najprawdopodobniej wciąż go kochasz. Gdyby było inaczej, nie zależałoby Ci na jego szczęściu, tylko skupiłabyś się na sobie.

#5. Planujesz z nim przyszłość

Kiedy kogoś kochamy, wiążemy z tą osobą naszą przyszłość. Planujemy nie tylko drobne okazje, ale także większe wydarzenia. Myślimy o wspólnych wakacjach, ślubie, domu, dzieciach, zwierzętach… Jeżeli uwzględniasz swojego partnera w planach na przyszłość, to najprawdopodobniej wciąż go kochasz.

Czytaj także: Po czym poznać, że jesteś jego opcją zapasową?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj