kalendarz świąt nietypowych
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/301670875039507177/

W tym wpisie znajdziecie ciekawe oraz nietypowe okazje, które możemy celebrować w grudniu.

Zapraszamy Was do zapoznania się z ciekawymi świętami, które przypadają w ostatnim miesiącu tego roku. W grudniu oczywiście obchodzimy: Mikołajki ? 6 grudnia, Święta Bożego Narodzenia ? 24-26 grudnia oraz Sylwester ? 31 grudnia. A w jakie jeszcze inne dni możemy świętować? Sprawdźcie koniecznie!

Nietypowe dni i święta – GRUDZIEŃ

4 grudnia

  • Barbórka ? Dzień Górnika ? dziś wszystkim górnikom warto życzyć wszystkiego co najlepsze. Wykonują oni ciężką pracę, o której mało kto z nas wie. Każdego dnia ryzykują swoje życie, dlatego doceńmy ich.
  • Dzień Sztucznego Futra ? ten dzień można potraktować jako celebrowanie ciepłych, puchatych lub futrzanych ubrań czy kocyków, które ogrzeją nas w chłodne, zimowe dni.

15 grudnia

  • Dzień Herbaty ? w zimny dzień dobrze jest wypić gorący napój, a najlepiej sprawdzi się w tym wypadku właśnie herbata! Owocowa, z miodem, z cytryną, a może o aromacie typowo zimowym? Koniecznie wypij dziś choć jeden kubek.

16 grudzień

  • Dzień Pokrywania Wszystkiego Czekoladą ? czyż to nie brzmi świetnie? W każdym posiłku możesz przemycić czekoladę. A może spróbujesz jakiegoś nietypowego połączenia z tą słodyczą?

30 grudzień

  • Dzień Serka Wiejskiego ? lubisz taki serek? Można go jeść na słodko albo na słono, z czym się tylko zamarzy. Wypróbuj dziś jakiś przepis z serkiem wiejskim! ?

 Polecamy: Darmowy kalendarz na 2020 rok

kalendarz świąt nietypowych
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/541135711469050508/?lp=true

Źródło tekstu: https://www.kalbi.pl/kalendarz-swiat-nietypowych-grudzien

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj