kalendarz świąt nietypowych
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/301670875039507177/

Sprawdźcie, w które dni sierpnia będziemy mieć okazję, żeby świętować!


Przed nami druga połowa wakacji, dlatego trzeba ją dobrze wykorzystać. W tym miesiącu przypadają dwa ważne święta: Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego (1 sierpnia) oraz Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny (15 sierpnia). A co poza tym? Zobacz jakie nietypowe dni możesz celebrować, zanim skończą się wakacje.

Nietypowe dni i święta – SIERPIEŃ

3 sierpnia

  • Dzień Arbuza ? ten owoc głównie kojarzy nam się z latem i odpoczynkiem. Można jeść go samego albo przyrządzić z niego sorbet, lody lub arbuzadę!

6 sierpnia

  • Dzień Świeżego Oddechu ? mycie zębów jest bardzo ważne. Dzięki temu nie tylko dbamy o zdrowie naszych zębów, ale możemy też pochwalić się pięknym uśmiechem. Nie zapomnij dziś o gumie do żucia! ?

7 sierpnia

  • Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara ? nawet ten złocisty trunek ma swoje święto. Chociaż wiele osób nie potrzebuje święta, aby napić się piwa. W rozsądnych ilościach nic nie zaszkodzi. Ale pamiętajmy ? alkohol tylko dla pełnoletnich.

17 sierpnia

  • Dzień Pozytywnie Zakręconych ? jesteś wesołkiem, zarażasz innych swoim dobrym humorem i optymizmem? Dziś jest Twój dzień! Zrób coś szalonego i ciesz się chwilą.

25 sierpnia

  • Dzień Polskiej Żywności ? to co polskie, jest najlepsze. Sezonowe owoce i warzywa są pyszne, dlatego warto w tym dniu wspomóc lokalnych przedsiębiorców.
  • Dzień Zupy Błyskawicznej ? często zdarza się, że nie chce Ci się gotować? Pewnie w takich chwilach chętnie korzystasz z szybkich rozwiązań, jak na przykład zupa do kubeczka. Wystarczy zalać kubek gorąco wodą i dokładnie wymieszać. To takie proste! Choć nie jest ona zbyt zdrowa, to dziś możesz zjeść swoją ulubioną szybką zupkę bez wyrzutów sumienia 🙂

Warto również dodać, że ostatnia niedziela sierpnia (30.08) jest niedzielą handlową.

Polecamy: Darmowy kalendarz na 2020 rok

kalendarz świąt nietypowych
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/541135711469050508/?lp=true

Źródło tekstu: https://www.kalbi.pl/kalendarz-swiat-nietypowych-sierpien

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj