Zgodnie z informacjami producenta, ekran iPhone’a 13 pokryty jest wzmocnioną powłoką Ceramic Shield, a tylna ściana urządzenia jest wykonana z trwałego materiału. Niestety, ale mimo tak innowacyjnych zabezpieczeń, smartfon wciąż może ulec zniszczeniu. Czy dedykowana obudowa na iPhone’a 13 pozwoli Ci dodatkowo zabezpieczyć komórkę? Czym kierować się przy wyborze etui? Sprawdźmy! 

Dlaczego warto zainwestować w etui do Apple iPhone?a 13?

Oryginalna obudowa iPhone 13 potrafi wytrzymać wiele upadków, jednak trzeba pamiętać, że nie jest to telefon niezniszczalny. Czasem wystarczy jedna niefortunna sytuacja, by smartfon uległ zniszczeniu. Zastosowanie dodatkowego zabezpieczenia, jakim jest case, znacznie zwiększa szanse na to, że iTelefon wyjdzie z takiego zdarzenia bez szwanku.

W życiu każdego z nas może zdarzyć się wiele sytuacji, w których nasz smartfon może ucierpieć ? chyba każdy posiadacz komórki zna to uczucie, kiedy minął się z kieszenią, próbując schować telefon. Oczywiście upadek na miękki dywan nie spowoduje zniszczeń, ale chodnik lub inna twarda nawierzchnia to ogromny kłopot. Stres związany z upadkiem telefonu można łatwo zniwelować. Wystarczy wyposażyć urządzenie w dodatkową obudowę, np. etui na iPhone’a 13 od 3MK.

Inwestycja w takie akcesorium nie wiąże się z dużymi kosztami, a dzięki niej możesz cieszyć się podwójną ochroną swojego iPhone?a. Case w czasie upadku przyjmuje na siebie całą siłę uderzenia, dzięki czemu smartfon nie powinien zostać uszkodzony.

iPhone 13 – wytrzymały smartfon z zaawansowanymi funkcjami

Chip A15, który został użyty w telefonie wyróżnia się 16-rdzeniowym systemem Neural Engine, wykonując około 15,8 mln operacji na sekundę. Natomiast 6-rdzeniowe CPU składa się z dwóch rdzeni zapewniających wydajność i czterech energooszczędnych. 

Apple wyposażyło iPhone’a 13 w dwa zaawansowane aparaty: z obiektywem szerokokątnym i ultraszerokokątnym, a stabilizacja obrazu sprawia, że każde ujęcie będzie dobre, nawet jeśli się poruszysz w trakcie wykonywania zdjęcia. Tryb filmowy potrafi przewidzieć, kiedy nowy istotny obiekt pojawi się w kadrze i automatycznie przestawia na niego ostrość. 

Case do iPhone’a 13

Ekran chroniony jest warstwą Ceramic Shield, która jest dużo trwalsza niż zwykle szkło ochronne stosowane w wyświetlaczach. Ramka telefonu wykonana jest z aluminium, a jednym z jej głównych wyróżników, jest idealnie płaski kształt.

Czym wyróżniają się najlepsze etui?

U cenionych przez społeczność producentów, jak 3mk.pl, klient ma do wyboru kilka rodzajów case’ów do iPhone’a 13: Clear i Matt Case oraz produkty z serii Armor. Wszystkie poddane zostały testom Absorber, które polegają na zrzuceniu smartfona na twarde podłoże. W zależności od modelu próby przeprowadzone są z wysokości 125 do 185 cm.

Obudowy uznanych firm są tworzone pod kątem danego modelu smartfona, dlatego też akcesoria do iPhone’a 13 mogą być łatwo podłączone bez ściągania case’a. Kupując etui klient oczekuje idealnego dopasowania do wszystkich portów, oraz klawiszy bocznych.

Specjalnie wypustki wewnątrz case’a powodują, że siła uderzenia rozchodzi się po obudowie, chroniąc Twój smartfon przed uszkodzeniami w razie upadku. Wielu użytkowników rezygnuje z dodatkowej ochrony z powodu brzydkiego wyglądu telefonu. 

Firma 3mk.pl stworzyła także Satin Armor Case+, który spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa związanego z upadkami, ale również ma nowoczesny design. Jego satynowa ramka sprawia, że telefon nie wyślizguje się z ręki. To ciekawa opcja, jeśli chcemy nieco bardziej podkreślić styl, image naszego urządzenia. 

Materiał zewnętrzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj