co lubią dziewczyny
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/484699978644413536

Zastanawiasz się czasem o jakich rzeczach myślą dziewczyny, choć nigdy się do tego nie przyznają? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie!

Choć to dziewczyny częściej mówią o swoich uczuciach i obawach, nie jest wcale tak, że zdradzają wszystkie swoje sekrety. Niektóre z nich zostawiają swoje myśli tylko dla siebie, a są one dość ciekawe, dlatego warto je poznać. Poniżej uchylamy rąbka tajemnicy.

O czym myślą dziewczyny, ale Ci nie powiedzą?

#1. Dziewczyny myślą o tym, jak są traktowane przez chłopaków

Choć wiele dziewczyn leci na bad boyów, a hasło ?łobuz kocha najbardziej” wciąż jest popularne, to prawda jest taka, że każda dziewczyna chce być traktowana jak księżniczka, przez swojego chłopaka. Prezenty, komplementy, niespodzianki i gentlemeńskie gesty są jak najbardziej wskazane, ale ?po godzinach” możesz być macho.

#2. Dziewczyny martwią się o chłopaków

Oczywiście każda dziewczyna chce być z twardzielem, ale jednocześnie takim, który nie przesadza z używkami, nie szlaja się po nocach poza domem, regularnie się bada i ciepło się ubiera, żeby uniknąć przeziębienia 🙂

#3. Dziewczyny myślą o tym, czy o siebie dbasz

Nie ma się co oszukiwać, że wygląd nie jest ważny. Dla dziewczyn jest istotne, czy dbasz o siebie. Przede wszystkim chodzi o świeży oddech, umyte włosy, (w miarę) zadbane paznokcie i czyste ubrania. To absolutne minimum, którego powinieneś przestrzegać.

#4. Dziewczyny martwią się o to, czy jesteś z nimi szczery

Szczerość to podstawa udanego związku, dlatego jest to jedna z ważnych rzeczy, która zaprząta głowy dziewczyn. Lepiej nie okłamuj dziewczyny, nawet w drobnych sprawach, bo kiedy prawda wyjdzie na jaw, ona będzie miała problem żeby Ci zaufać. Skoro nie jesteś z nią szczery w przypadku błahostek, to co dopiero, jeśli chodzi o poważne tematy?

#5. Dziewczyny myślą o tym, jak traktujesz innych

Przede wszystkim ważne jest dla nich to, jak traktujesz swoich najbliższych, tzn. rodziców, dziadków, rodzeństwo, ale ważny jest również Twój stosunek do zwierząt. W ten sposób dziewczyna jest w stanie ocenić, jak będziesz traktował ją, a w przyszłości Wasze dzieci i zwierzaki.

Czytaj także: 10 tipów na bycie lepszym chłopakiem

co kupić dziewczynie na Walentynki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj