Źródło: Pinterest

Sprawdź nasze propozycje tematów do rozmów na portalach społecznościowych.

Przede wszystkim, jeśli nie wiesz, jak zacząć rozmowę, możesz go zaczepić. To dobra okazja, żeby przekonać się, czy on ma ochotę utrzymywać z Tobą kontakt. Jeśli odpowie na Twoją zaczepkę, śmiało możesz zacząć rozmowę, choćby zwykłym ,,Co słychać? 🙂

O czym rozmawiać z chłopakiem na Facebooku

Poproś, żeby Ci coś polecił. Możesz spytać jaki fajny film oglądał ostatnio lub czego aktualnie słucha. Nie dość, że pokażesz mu, że się nim interesujesz, a on poczuje się dowartościowany tym, że traktujesz go jako eksperta w tej dziedzinie, to jeszcze poznasz przy okazji jego gust.

Spytaj go o zainteresowania. Może okaże się, że macie jakieś wspólne i będziecie mogli się powymieniać doświadczeniami i cennymi uwagami.

Zaskocz go! Zadaj mu jakieś nietypowe pytanie, którego nie będzie się spodziewał, np. gdyby wygrał 100 tysięcy, to na co by je wydał lub jak widzi siebie za 5/10 lat. Weźmie Cię za pozytywnie zakręconą dziewczynę.

Spytaj go czy ma jakieś śmieszne historie z dzieciństwa. A w rewanżu oczywiście opowiedz mu o swoich przygodach. Na pewno będzie śmiesznie.

Rozmawiaj o rzeczach, które Was łączą. Dasz mu wtedy podświadomie znać, że pasujecie do siebie. Jeśli znacie się ze szkoły, to idealnym tematem będą przedmioty, nauczyciele itd. Jeżeli zaś znacie się z innego miejsca poszukaj jakiś wspólnych cech, mogą to być np. poglądy, czy wyżej wspomniane zainteresowania.

Namów go na spotkanie na żywo. To najlepsza metoda, żeby się poznać i sprawdzić, jak Wam się rozmawia. Jeśli na spotkaniu będzie miło, to na pewno nie zabraknie Wam już wspólnych tematów, gdy będziecie pisać na Facebooku.

Czytaj także: Czego nie robić na początku znajomości?

o czym pisać z chłopakiem

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj