Pexels

Kasia spotkała się z chłopakiem, który po pierwszej randce przestał się odzywać. Jaki popełniła błąd?

,,Dwa tygodnie temu spotkałam się ze świetnym chłopakiem. Poznaliśmy się parę tygodni wcześniej na mieście i wymieniliśmy numerami. Później oboje byliśmy zbyt zajęci, aby znaleźć czas na randkę, ale codziennie pisaliśmy ze sobą. W końcu udało nam się spotkać. Cieszyłam się na to jak mała dziewczynka. Szykowałam się chyba ze 3 godziny, żeby wyglądać idealnie. Miałam przygotowane pytania awaryjne, na wypadek krępującej ciszy i powtarzałam sobie w myślach, żeby go nie zamęczyć moim gadaniem.

Spotkaliśmy się w takiej fajnej knajpce nad rzeką, gdzie podają pyszne mrożone soki. Później mieliśmy iść na pizzę. Klimat był super, on też wyglądał na zadowolonego. Początkowo byłam nieco spięta, ale szybko się wyluzowałam. Szybko złapaliśmy kontakt i gadało nam się tak dobrze, jak pisało. Gdzieś tak po godzinie zapytałam, jaka była najgorsza randka, na której był. Chciałam mu opowiedzieć o mojej, bo to jest naprawdę dobra historia. On jednak zbył mnie jakimś tekstem i zaraz zaproponował, żebyśmy poszli na te pizzę.

Od tego momentu miałam wrażenie, że atmosfera nieco się popsuła. Niby wciąż nie brakowało nam tematów, ale on stał się jakiś mniej rozmowny. Wobec tego ja zaczęłam więcej mówić o sobie. Czasem miałam wrażenie, że mnie nie słucha. Pytałam go nawet, czy wszystko w porządku (ze 3 razy), ale on mówił, że tak.

Po pizzy zapytałam, czy idziemy jeszcze na spacer, ale on powiedział, że niestety musi się zbierać i że się zgadamy. Użył słowa ,,niestety” i powiedział, że się zgadamy. Uznałam, że wszystko jest okej. Chyba jednak się pomyliłam. Niestety od tego czasu się nie odezwał. Chciałam to zrobić, ale ostatecznie nie napisałam, bo bałam się, że mi nie odpisze.

Co poszło nie tak?”
~Kasia

Polecamy: ,,Czy warto być z chłopakiem, który nie chce mieć dzieci??

Pexels

3 KOMENTARZE

  1. Mi się wydaje, że to nie przez to pytanie, tylko po prostu nie pykło. A może on ma dziewczynę? Najlepiej jak o nim zapomnisz, nie ten, to kolejny. Powodzenia!

  2. Myślę, że po prostu między Wami nie do końca zagrało albo pytaniem o najgorszą randkę rozbudziłaś w nim jakieś przykre wspomnienia. Daj mu czas, a jeśli nadal się nie odezwie sama to zrób i pogadaj szczerze o waszej randce. Jeśli nie odpisze, to najwidoczniej nie jest Tobą zainteresowany, tak też bywa. Pamiętaj, że nie zawsze trzeba coś zrobić źle by druga osoba się później nie odezwała, czasem niektórzy dają sobie czas na przemyślenia, a czasami po prostu nie iskrzy mimo super spędzonego czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj