Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz piosenki, które idealnie nadają się do słuchania po rozstaniu.

Rozstałaś się z chłopakiem? Emocje po tym wydarzeniu bywają różne. W naszych problemach sercowych mogą pomóc nam bliscy, przyjaciele i… piosenki. W tym artykule znajdziesz kilka propozycji polskich piosenek na poprawę nastroju. Jesteśmy różne, czasem potrzebujemy pocieszenia, oswojenia z rozstaniem, czy potwierdzenia, że postąpiłyśmy dobrze. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie w naszym zestawieniu.

Piosenki do słuchania po rozstaniu

1. ?Małgośka” – Maryla Rodowicz

?Małgośka mówią mi, on nie wart jednej łzy, on nie jest wart jednej łzy…”.

2. ?Nic nie może wiecznie trwać” – Anna Jantar

?Nic nie może przecież wiecznie trwać, za miłość też przyjdzie kiedyś nam zapłacić”’.

3. ?Miał być ślub” – Monika Brodka

?Żoną miałam być (…) organista daje znak, a jego brak (…). Nie dowie się, czemu tak stało się, zamiast tak on powiedział nie (…). Kto z miłości nie umarł, nie potrafi żyć. Moje serce kiedyś złamane, mocniej kocha dziś”.

4. ?Z Tobą nie umiem wygrać” – Ania Dąbrowska

?(…) Tyle razy mówiłam dość, mądrzejsza miałam być (…). Gdy patrzysz mi w oczy znów tracę grunt. Nie wiem jak cię zatrzymać. Następnym razem i wracaj i już. Nie ma nas, nie ma nas, nie ma nas (..) Tyle szans ostatnich rozdałam. Po co wciąż mi się śnisz. Gdzieś przy tobie zabłądzę znów i nie znajdzie mnie nikt”

5. ?Nie powiem jak” – Honorata Skarbek „Honey”

?Twoje zdjęcie jeszcze wisi, muszę ściągnąć je (…). Chciałam z tobą trwać, bo razem spełnialiśmy sny. W powietrzu zapach wspomnień czuć. Do przodu idę nie patrząc w tył (…) Teraz już nie potrzebuję cię. (…) Tak naprawdę nigdy nie odkryłeś mnie.”

Polecamy: Jak się pozbierać po rozstaniu?

Źródło zdjęć: www.tekstowo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj