Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się czy chłopak, który Ci się podoba, będzie Ci wierny? Przeczytaj ten wpis!

Wiele dziewczyn kiedy poznaje chłopaka, zastanawia się nad tym, czy on będzie stały w uczuciach i czy przypadkiem szybko nie zmieni swojego obiektu zainteresowań. Jeżeli Ty także masz takie rozterki, to przeczytaj ten wpis i sprawdź, po czym poznać, czy on będzie Ci wierny.

Po czym poznać, że chłopak jest niestały w uczuciach?

#1. Ma dużo koleżanek

To może być pierwszy sygnał świadczący o tym, że ten chłopak nie jest stały w uczuciach. Z drugiej strony może się okazać, że najzwyczajniej w świecie jest towarzyski, dlatego nie przekreślaj go tylko dlatego, że dużo przebywa z innymi dziewczynami. Po prostu bądź ostrożna.

#2. Często gdzieś znika

Macie ze sobą kontakt, a nagle on przestaje się odzywać? A może zaczyna bez powodu wykręcać się od spotkań, chociaż wiesz, że nie mocno zajęty? Takie zachowanie powinno wzbudzić Twój niepokój. Być może powód jego zniknięć jest inny, ale powinien być z Tobą szczery.

#3 Nie rozstaje się w telefonem

Jego komórka praktycznie zawsze jest schowana w jego kieszeni, a dodatkowo zabezpieczona jest hasłem? On często z kimś pisze, ale nigdy nie wiesz z kim? Być może chodzi o kolegów, ale jeżeli on szybko zmienia temat i wyraźnie nie chce nic Ci powiedzieć, to powinna zapalić Ci się czerwona lampka.

#4. Ma złą opinię

Zła opinia nie musi oznaczać, że chłopak faktycznie jest niewierny, ale jak to mówią, w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Warto dać szansę, ale przy zachowaniu zasady ograniczonego zaufania. Pamiętaj jednak, że chłopak, który jest niestały w uczuciach, z pewnością będzie robił wszystko, żebyś nie odkryła prawdy o nim.

#5. Flirtuje z innymi dziewczynami

Być może robi to w ukryciu, a może w ogóle się z tym nie kryje? Zdarza się też, że chłopak wcześniej był nałogowym podrywaczem, ale twierdzi, że to przeszłość. Pamiętaj, że ludzie tak łatwo się nie zmieniają. Z pewnością nie powinnaś cały czas bać się, czy Twój chłopak jest Tobie wierny.

Polecamy: 5 sygnałów, że nie dojrzałaś do związku

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj