Po czym poznać, że chłopak nadaje się na ojca?

Od jakiegoś czasu jesteś w związku i zastanawiasz się, po czym poznać, że chłopak nadaje się na ojca? W tym wpisie znajdziesz kilka wskazówek!

Większość dziewczyn będących w związku marzy o tym, aby ich wybranek okazał się tym jedynym. Każdy kieruje się innymi kryteriami, jednak część z nich jest na tyle uniwersalna, że dotyczy niemal wszystkich. Przykładem może być tutaj chęć posiadania w przyszłości potomstwa. Jeśli planujesz mieć w przyszłości dzieci, to poniżej znajdziesz 6 sygnałów, dzięki którym poznasz, że chłopak nadaje się na ojca. Sprawdź koniecznie!

Po czym poznać, że chłopak nadaje się na ojca?

#1. Jest opiekuńczy

Jeżeli chłopak jest wobec Ciebie opiekuńczy i dba o Twoje potrzeby, to możesz przypuszczać, że podobnie traktowałby Wasze dzieci. Mały człowiek wymaga szczególnej troski, ale chłopak, który myśli tylko o sobie, może temu nie podołać.

#2. Pracuje lub uczy się, aby zdobyć zawód

Aby móc utrzymać rodzinę, trzeba zarabiać pieniądze. Chłopak, który pracuje bądź kształci się, aby w przyszłości pracować, może być dobrym kandydatem na ojca. Gorzej, jeśli nauka nie jest na jego liście priorytetów i woli się po prostu bawić.

#3. Bierze odpowiedzialność za swoje czyny

Każdy może popełnić jakiś błąd, ale ważne jest to, aby umieć wziąć go ,,na klatę”. Dojrzały chłopak nie ucieka od problemów, tylko bierze odpowiedzialność za swoje czyny. To jeden z dowodów na to, że on może nadawać się na ojca Twoich dzieci.

#4. Opiekował się kiedyś dziećmi

Twój ukochany ma młodsze rodzeństwo lub jakieś dzieci w rodzinie, którymi kiedyś się opiekował? To świetnie! W takim razie możesz śmiało założyć, że ma już jakieś doświadczenie i kiedy doczekacie się własnych pociech, on będzie wiedział, co robić.

#5. Nie ma nałogów

Nałogi mają ogromny wpływ nie tylko na osobę uzależnioną, ale również na całe jej otoczenie. Chłopak, który nie potrafi zadbać o swoje zdrowie, może nie być w stanie dobrze zająć się dzieckiem. W przypadku problemów z alkoholem czy narkotykami obecność rodzica będącego ,,pod wpływem” jest wręcz niebezpieczna!

#6. Lubi dzieci

To, że Twój chłopak miał kiedykolwiek styczność z dziećmi, to jedno, ale czy w ogóle je lubi? Jeżeli np. był zmuszany do opieki nad młodszym rodzeństwem, może odczuwać niechęć i wcale nie chcieć niańczyć własnych dzieci.

Jakie jeszcze sygnały świadczą Twoim zdaniem o tym, że chłopak nadaje się na ojca? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: 5 zachowań, które warto pielęgnować w związku

związek z dziewczyną z dzieckiem
Źródło: https://weheartit.com/entry/33096431

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj