Źródło: Pinterest

Nigdy nie byłaś zakochana i zastanawiasz się, jak to jest? A może czujesz coś, ale nie jesteś pewna czy to miłość? W tym wpisie rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Po czym rozpoznać, że to co czujemy, to naprawdę miłość? Zazwyczaj osoby, które jej doświadczyły, potrafią trafnie zdiagnozować to uczucie, ale nie zawsze tak jest. A co z osobami, które jeszcze nigdy nie były zakochane? Skąd będą wiedziały, że to już? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Po czym poznać, że jesteś zakochana?

#1. Myślisz tylko o NIM

Zakochana dziewczyna nie potrafi skupić się na niczym i nikim innym niż na obiekcie jej westchnień. Zarówno jej myśli, jak i słowa krążą tylko i wyłącznie wokół ukochanego. Można powiedzieć, że jest monotematyczna, ale to zjawisko jest zupełnie normalne ?

#2. Masz motyle w brzuchu

Kiedy tylko pomyślisz o chłopaku, który Ci się podoba, odczuwasz skurcze żołądka? To bardzo częsty objaw zakochania. Skurcze mięśni porównywane do motyli fruwających w brzuchu nie dla wszystkich są przyjemne, choć większość osób ma z nimi miłe skojarzenia.

#3. Odczuwasz euforię

Od kiedy poznałaś tego chłopaka jesteś cały czas szczęśliwa i masz w sobie tyle energii, że mogłabyś przenosić góry? To oznacza, że najprawdopodobniej jesteś zakochana.

#4. Pocą Ci się dłonie

Uczucie zakochania wiąże się nie tylko z radością, ale również ze sporą dawką stresu. Pojawiają się także różne dylematy, typu ?Czy on odwzajemnia moje uczucia?”, ?Czy powinnam dać mu jakiś sygnał?”, co skutkuje tym, że Twoje dłonie zaczynają się pocić, kiedy tylko on pojawi się w pobliżu.

#5. Masz wahania nastroju

Z jednej strony odczuwasz euforię, by za chwilę wpaść w dołek. Taki stan może się pogłębiać w przypadku uczucia, które nie jest odwzajemnione. Miłość wiąże się z radością, pod warunkiem, że kochamy i jesteśmy kochani. W przeciwnym razie to uczucie powoduje ból.

#6. Twoje serce szybciej bije

Osoby, które są zakochane, znają to bardzo dobrze. Kiedy tylko obiekt uczuć pojawia się na horyzoncie, ich serce zaczyna bić tak mocno, jakby chciało wyskoczyć z piersi.

Jeżeli zaobserwowałaś u siebie któryś z powyższych objawów, to oznacza, że najprawdopodobniej jesteś zakochana.

Czytaj także: Pytania do chłopaka, których lepiej mu nie zadawać

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj