czy jesteście w związku
Źródło: Pinterest

Spotykasz się z chłopakiem, ale nie jesteś pewna, czy to już związek? Sprawdź, po czym poznać, że między Wami robi się poważnie.

Widujecie się od jakiegoś czasu, ale z jego ust nie padły żadne deklaracje, więc nie jesteś pewna, co tak właściwie Was łączy? W pewnym wieku nie wypada pytać o chodzenie, ale dopóki nie padnie żadna deklaracja, a chłopak nie wyzna Ci miłości, możesz czuć się niepewnie. Poniżej znajdziesz kilka oznak, które świadczą o tym, że to już związek.

Po czym poznać, że między Wami robi się poważnie?

Trzymacie się za ręce podczas spacerów

Trzymanie się za ręce ?przy ludziach” to pierwszy objaw tego, że znajomość jest poważna. W końcu gdyby nie była, chłopak nie ryzykowałby, że ktoś Was razem zobaczy. Jeżeli on nie wstydzi się chwycić Cię za rękę na spacerze to znak, że łączy Was bliższa relacja.

Poznaliście Waszych znajomych i rodziców

Rodzicom nie przestawia się byle kogo, a już na pewno nie osobę, która ma być tylko na chwilę. Czasem zdarza się, że poznajemy swoich rodziców przez przypadek, ale jednak jeśli jesteś w ich świadomości, to oznacza, że nie jesteś obojętna chłopakowi.

Rozmawiacie o Waszej wspólnej przyszłości

Słowo ?wspólnej” jest w tym wypadku kluczowe, bo przecież moglibyście rozmawiać o Waszych planach na przyszłość, bez uwzględniania drugiej osoby. Jeśli jednak plany dotyczą Was obojga, to znak, że sprawa jest poważna 🙂

Widzieliście się już w wersji ,,po domowemu

Na początku znajomości chcemy być idealni w oczach tej drugiej osoby, ale na dłuższą metę jest to niemożliwe. Kiedy zaczynamy pokazywać się od tej bardziej ludzkiej twarzy (czyli np. w dresie), to znak, że ta znajomość weszła na wyższy poziom.

Przeżyliście już pierwsze sprzeczki

Sprzeczki nigdy nie są przyjemne, ale z drugiej strony nie da się ich niestety uniknąć. Jeżeli już się pojawiły, a Wy wyszliście z nich obronną ręką, to oznacza, że łączy Was coś poważnego. Zamiast dołować się z powodu kłótni, spójrz na to z innej strony.

Polecamy: Czy to prawdziwa miłość na całe życie?

czy jesteście w związku

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj