Źródło: Pinterest

Boisz się, że Twój chłopak chce zakończyć Wasz związek? W tym wpisie znajdziesz sygnały świadczące o tym, że on naprawdę chce to zrobić.

W Twoim związku od jakiegoś czasu źle się dzieje i boisz się, że nie jest to tylko chwilowy kryzys? Poniżej przedstawiamy 6 sygnałów, które świadczą o tym, że chłopak chce z Tobą zerwać.

Po czym poznać, że on chce z Tobą zerwać?

#1. Traktuje Cię inaczej

Zauważyłaś subtelną zmianę w jego zachowaniu, której nie potrafisz wytłumaczyć? A może Twój chłopak jawnie przestał o Ciebie zabiegać i dlatego boisz się, że to koniec? Jeżeli jego zachowanie nie wynika z osobistych problemów, to masz prawo czuć się zaniepokojona. Zanim podejmiesz jakieś kroki, upewnij się, że nie jest to chwilowy problem.

#2. Zwraca większą uwagę na inne dziewczyny

Dawniej inne dziewczyny traktował jak powietrze, a teraz nie tylko ogląda się za innymi, ale również z nimi flirtuje? Bez względu na to, czy stara się to ukryć, czy robi to na Twoich oczach, takie zachowanie jest poniżej pasa. Warto byłoby porozmawiać z chłopakiem i dowiedzieć się, z czego to postępowanie.

#3. Nie ma dla Ciebie czasu

Być może on chwilowo ma więcej zajęć, ale jeśli wiesz, że w jego życiu nie wydarzyło się nic szczególnego, Twoje obawy mogą być słuszne. Rzadko bowiem zdarza się, aby nagle chłopak zmienił priorytety i nie wiązało się z to z kryzysem w związku.

#4. Coraz częściej wszczyna kłótnie

Masz wrażenie, że chłopak celowo prowokuje Cię do kłótni, a kiedy już mu się to uda, wcale nie zależy mu na tym, abyście się pogodzili? Możliwe, że Wasze ciche dni są mu na rękę, bo nie musi spędzać z Tobą czasu.

#5. Co chwilę coś Ci zarzuca

Od pewnego czasu masz wrażenie, że wszystko robisz źle? Pamiętaj, aby nie brać tych uwag do siebie! Ktoś, kto ma tak wiele do zarzucenia innym, sam zazwyczaj mocno odbiega od ideału. Najlepiej porozmawiaj z chłopakiem jak najszybciej i dowiedz się, o co mu chodzi.

#6. Unika rozmów o wspólnej przyszłości

Kiedyś mieliście dużo wspólnych planów, a teraz, kiedy próbujesz poruszyć temat Waszej przyszłości, on szybko go ucina? Taka zmiana nastawienia może wynikać z tego, że chłopak chce z Tobą zerwać, ale nie potrafi Ci tego powiedzieć.

Czytaj także: 5 rzeczy, których NIE powinnaś robić po rozstaniu

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj