Po czym poznać, czy on Cię kocha? Sprawdź, czy zachowuje się w TEN sposób!

Jeśli masz wrażenie, że ON Cię kocha, ale nie jesteś tego do końca pewna, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie. Poniżej znajdziesz kilka zachowań, które świadczą o tym, że nie jesteś mu obojętna.

Mówi, że jesteś piękna. Bez względu na to, jak jesteś ubrana i czy masz makijaż, dla niego powinnaś być najpiękniejsza na świecie. Jeśli tak właśnie jest i on nieraz powtarza Ci, że jesteś piękna (nawet jeśli Ty uważasz inaczej), to znak, że on Cię szczerze kocha.

Otwiera przed Tobą drzwi. Okej, mamy równouprawnienie, ale jeśli on zawsze zachowuje się jak gentlemen, a Ciebie traktuje jak księżniczkę, to znaczy, że coś do Ciebie czuje. W przeciwnym razie na pewno nie zachowywałby się w ten sposób.

Spełnia Twoje marzenia. Nie ważne czy powiedziałaś mu o nich wczoraj, czy pół roku temu. On wszystko pamięta i przy nadarzającej się okazji, robi wszystko, byś była szczęśliwa.

Lubi Twoich przyjaciół. Albo przynajmniej bardzo się stara ich polubić. Uwierz, że gdyby Cię nie kochał, to na pewno nie chciałoby mu się aż tak starać, żeby przypodobać się Twoim bff.

Często Cię przytula lub całuje. Zakochany chłopak będzie chciał Ciebie jak najczęściej dotykać, dlatego jeśli on często Cię całuje, przytula lub stara dotknąć, to znak, że darzy Cię uczuciem.

Czytaj także: Czego chłopcy nie lubią w dziewczynach

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj