Źródło: Pinterest

Boisz się, że Twój chłopak nadal czuje coś do swojej byłej dziewczyny? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak możesz się przekonać, czy Twoje obawy są słuszne.

Związki rozpadają się z różnych powodów, ale uczucia nie zawsze przemijają. Czasami zdarza się, że mimo rozstania, nadal czujemy coś do byłego partnera lub byłej partnerki. Jeżeli masz podejrzenia, że Twój chłopak nie wyleczył się jeszcze ze swojej ex, to tez wpis jest dla Ciebie.

Po czym poznać, że on nadal kocha swoją byłą?

#1. Jest z nią w stałym kontakcie

Często do siebie dzwonią, piszą, a nawet zdarza im się spotkać? To powinno wzbudzić Twoje podejrzenia. Być może po prostu się przyjaźnią, ale on nie powinien poświęcać więcej czasu jej niż Tobie. Jeśli masz poczucie, że ten związek tworzą trzy, a nie dwie osoby, to zdecydowanie coś jest nie tak.

#2. Ukrywa przed Tobą tę znajomość

O ich kontakcie dowiedziałaś się przypadkiem? A może sam coś wspomniał, ale teraz ukrywa, że co jakiś czas ze sobą piszą lub się spotykają? Jeżeli on ukrywa coś przed Tobą i wyraźnie nie chce, żebyście się poznały, to może świadczyć o tym, że coś ich jeszcze łączy.

#3. Często o niej mówi

Myli Wasze imiona, co chwilę o niej wspomina albo porównuje Was ze sobą? Tego typu zachowanie można by zrozumieć, pod warunkiem, że byli długo ze sobą i rozstali się ze sobą. W innym razie może to oznaczać, że on nie potrafi o niej zapomnieć.

#4. Trzyma pamiątki z nią związane

Stare zdjęcia, smsy w telefonie, drobne prezenty. Być może nie pozbył się tych przedmiotów, bo po prostu zapomniał lub uważa je za przydatne, ale zwróć uwagę, czy przypadkiem nie poświęca im zbyt dużo uwagi i nie traktuje ich z przesadnym sentymentem.

#5. Śledzi jej aktywność w sieci

Obserwuje jej profile w mediach społecznościowych, często udziela się pod jej wpisami i zdjęciami, a może widzisz, że jest zazdrosny o jej nowego chłopaka? Większości z nas zdarza się wrócić pamięcią do poprzednich związków i zerknąć z ciekawości na profil byłego partnera, ale jeśli Twój chłopak notorycznie tam zagląda, to nie wróży nic dobrego.

#6. Trzyma Cię na dystans

On nie chce lub nie potrafi zaangażować się w Wasz związek, choć wiesz, że w poprzedniej relacji wyglądało to zupełnie inaczej? Być może on nadal nie wyleczył się ze starej miłości, a Ty jesteś dla niego jedynie pocieszeniem.

Sygnały, które powinny Cię zaniepokoić:

  • Wasz związek rozpoczął się niedługo po ich rozstaniu,
  • On unika jej tematu, ale wiesz, że zagląda na jej profile lub ma z nią kontakt,
  • Wypowiada się bardzo źle o swojej byłej – wbrew pozorom może to być próba odwrócenia Twojej uwagi lub chęć wyleczenia się z uczuć do ex, ale gdyby była mu obojętna, to po prostu by o niej nie mówił,
  • Rozstali się dawno temu, a on nadal o niej wspomina.

Wymienione powyżej zachowania i sygnały mogą świadczyć o tym, że Twój chłopak nadal kocha swoją byłą, ale wcale nie musi tak być. Wszystko zależy od tego które zachowania zaobserwowałaś i jak często mają one miejsce. Im jest ich więcej i im częściej się zdarzają, tym większe prawdopodobieństwo, że Twoje obawy są słuszne.

Czytaj także: O czym myślą chłopcy, ale Ci nie powiedzą?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj