Źródło: Pinterest

Boisz się, że Twoja dziewczyna kręci z kimś na boku? W tym wpisie znajdziesz sygnały, które świadczą o tym, że ONA ma innego.

Dotychczas tworzyliście zgraną parę, ale ostatnio masz wrażenie, że coś zaczęło się między Wami psuć? W tym wpisie znajdziesz sygnały świadczące o tym, że Twoja dziewczyna być może kręci z kimś na boku.

Po czym poznać, że ONA ma innego?

#1. Ma dla Ciebie mniej czasu

Właściwie nie wydarzyło się nic szczególnego, ale zaobserwowałeś, że Twoja ukochana ma dla Ciebie mniej czasu? Być może wynika to z faktu, że jest zajęta kimś innym.

#2. Często wymienia z kimś wiadomości

Kiedy pytasz, z kim koresponduje, słyszysz że z mamą lub koleżanką, jednak masz wrażenie, że to nieprawda. Zaobserwowałeś także, że Twoja dziewczyna od pewnego czasu bardzo pilnuje swojego telefonu i praktycznie się z nim nie rozstaje.

#3. Ma wobec Ciebie wiele zastrzeżeń

Od pewnego czasu zauważyłeś, że bardzo działasz swojej dziewczynie na nerwy? Wszystko robisz nie tak, choć dotąd nie miała Ci nic do zarzucenia? Być może porównuje Ciebie z kimś innym.

#4. Unika bliskości

Nie chwyta Cię za rękę, nie całuje, ani nie przytula, choć wcześniej robiła to bardzo często? A może wręcz odsuwa się, kiedy Ty inicjujesz kontakt cielesny? Coś ewidentnie jest na rzeczy!

#5. Przestała wyznawać Ci miłość

Od pewnego czasu Twoja dziewczyna nie mówi Ci już, że Cię kocha? Z kolei kiedy Ty wyznajesz jej miłość, rzuca odpowiedzi w stylu: ,,wiem” lub mówi od niechcenia, że ona Ciebie też? Być może nie chce deklarować swoich uczuć, bo przestała być ich pewna.

#6. Unika rozmów o Waszej przyszłości

Taka nagła niechęć do wspólnego planowania czegokolwiek może wynikać z faktu, że widzi w swojej przyszłości kogoś innego.

Czytaj także: Te błędy niszczą Twoje relacje z dziewczynami!

smsować pod wpływem alkoholu
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj