Zastanawiasz się, z której strony powinnaś nosić przedziałek, aby dobrze wyglądać? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie!

Nosisz zawsze przedziałek po jednej stronie i zastanawiasz się, czy mogłabyś wyglądać lepiej, czesząc się inaczej? A może nigdy nie pomyślałaś o tym, że ten drobiazg może tak wiele zmienić? Pora sprawdzić swój wygląd w każdym z możliwych wariantów! Z tego wpisu dowiesz się, po której stronie powinnaś nosić przedziałek, aby wyglądać świetnie.

Po której stronie powinnaś nosić przedziałek?

Zanim podejmiesz decyzję dotyczącą przedziałka, przyjrzyj się dokładnie swojej twarzy. Wielkość nosa, rozstawienie oczu i wysokość czoła mają znaczenie, jeśli chodzi o dobór odpowiedniej fryzury.

Przedziałek na środku głowy. Sprawia, że włosy wydają się bardziej płaskie. Jest idealny dla dziewczyn o owalnym kształcie twarzy i regularnych rysach oraz niskim czole. Jeśli jednak chcesz ukryć mankamenty urody (np. szeroki / krzywy nos lub zbyt wysokie czoło), to lepiej zrezygnuj z tego typu uczesania.

Przedziałek z boku głowy. Po pierwsze nadaje włosom objętości, a po drugie może ukryć pewne mankamenty na naszej twarzy. Łagodzi też rysy. Jeśli masz okrągły kształt twarzy lub wysokie czoło, to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Posiadaczki mocno kręconych włosów, również powinny się zdecydować na taki przedziałek.

Po której stronie powinnaś nosić przedziałek?

Lewa czy prawa strona? W tym wypadku najlepiej sprawdzić, w jaki sposób włosy układają się naturalnie. Jeśli jednak chciałabyś zakryć jedną stronę twarzy, a grzywka akurat układa Ci się w drugą stronę, to możesz spróbować ,,wymusić? zmianę sposobu ułożenia włosów.

Po której stronie nosicie przedziałek? Piszcie w komentarzach!

Źródło zdjęć: Pexels

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj