W tym wpisie znajdziesz podchwytliwe pytania do chłopaka, dzięki którym dowiesz się, czy on coś do Ciebie czuje.

Chciałabyś się dowiedzieć czy chłopak, który Ci się podoba, odwzajemnia Twoje uczucia? Jeśli brak Ci odwagi, żeby zaprosić go na kawę lub zapytać o to prosto z mostu, to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Wystarczy, że zadasz mu kilka podchwytliwych pytań z naszej listy, którą znajdziesz poniżej. Odpowiedzi na te pytania pomogą Ci się przekonać, czy on czuje do Ciebie to samo.

Podchwytliwe pytania do chłopaka

#1. Czy byłeś kiedyś zakochany?

To jedno z bardziej podchwytliwych pytań. Przede wszystkim zweryfikuje, czy jest serce nie jest już zajęte, a poza tym pomoże Ci ustalić, jakie ma podejście do związków (jest kochliwy, stały w uczuciach, a może w ogóle jeszcze o tym nie myśli?).

#2. Jaki jest Twój ideał dziewczyny?

Zadając to pytanie dowiesz się, czy posiadasz któreś z pożądanych przez niego cech. Nie załamuj się jednak, jeżeli nie będzie ich zbyt wiele – w końcu ideały nie istnieją, a preferencje mogą się zmieniać wraz z wiekiem.

#3. Co pomyślałeś, gdy zobaczyłeś mnie po raz pierwszy?

Odpowiedź może Cię zaskoczyć – zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Nie zawsze pierwsze wrażenie jest pozytywne, ale skoro nadal ze sobą rozmawiacie, to chyba nie było tak źle 🙂

#4. Jaki jest Twój największy sekret?

Jeśli on odpowie na to pytanie, to znaczy, że naprawdę Ci ufa. W końcu nie z każdym mamy ochotę dzielić się tajemnicami, więc jest to duże wyróżnienie. Może się jednak okazać, że chłopak nie będzie chciał udzielić odpowiedzi. Czy to oznacza, że on nie odwzajemnia Twoich uczuć? Niekoniecznie. Przecież sekretem może być coś wstydliwego, o czym nie chcemy opowiadać osobie, która nam się podoba.

#5. Jakie 5 słów najlepiej mnie opisuje?

Dzięki temu pytaniu dowiesz się, co on tak naprawdę o Tobie myśli. Jeżeli boisz się zadać to pytanie wprost, to zaproponuj prostą grę, podczas której na zmianę będziecie siebie opisywać.

#6. Wolisz podrywać, czy być podrywanym?

Większość chłopców to zdobywcy, którzy lubią niedostępne dziewczyny, ale są też i tacy, którzy nie mają potrzeby wychodzenia z inicjatywą i lubą być podrywani. Wiedza na ten temat pomoże Ci obrać odpowiednią strategię, aby chłopaka, który Ci się podoba.

Polecamy: Co zrobić, gdy na randce zabraknie Wam tematów do rozmowy?

Podchwytliwe pytania do chłopaka

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj