Źródło: Pinterest

Przyjaciółka namawia Cię na wspólny wypad z chłopakami? Poznaj wady i zalety podwójnej randki!

Podwójne randki budzą spore kontrowersje ? jedni są za, a inni przeciw. To dobry pomysł dla osób nieśmiałych, jednak takie spotkania mają także swoje wady. Poznaj plusy i minusy takiego rozwiązania.

#1. Zaleta: Mniej stresu

Z kimś bliskim na randce na pewno będzie Ci raźniej i będziesz bardziej spokojna, a zachowanie spokoju w trakcie spotkania jest bardzo ważne, aby nie palnąć jakiejś głupoty i żeby zachować zdrowy rozsądek. Obecność drugiej osoby z pewnością Cię uspokoi.

#2. Wada: Zainteresowanie drugim partnerem

Brzmi jak koszmar, prawda? Niestety to jest możliwe. Może się zdarzyć, że większe zainteresowanie nasz partner wykaże drugiej dziewczynie lub odwrotnie. Wtedy zaczniemy być zazdrosne, co nie prowadzi do niczego dobrego.

#3. Zaleta: Uniknięcie ciszy

Wyobrażenie o idealnej randce, a w rzeczywistości przez całe spotkanie… krępująca cisza. Brr… To chyba jeden z najgorszych scenariuszów randki! Spotkanie we czworo pozwoli Wam tego uniknąć ? nie ma szans, żeby cztery osoby nie miały tematów do rozmowy. Przy okazji z koleżanką będziecie mogły po cichu dawać sobie tematy i rady, o czym rozmawiać.

#4. Wada: Uczucie bycia z boku

Może się zdarzyć, że osoby na randce będą miały większą więź razem niż Ty z nimi i jako nieśmiała i wstydliwa dziewczyna, będziesz z boku patrzeć jak oni miło spędzają czas. Mogą Ci także nie dać dojść do słowa lub z Ciebie szydzić. Takie spotkanie może być bardzo przykre.

#5. Zaleta: Dokładniejsza ocena partnera

Możesz poprosić koleżankę o ocenę Twojego partnera. To może Ci bardzo pomóc w wyborze, czy chciałabyś kontynuować tę znajomość. Może ona również Ci pomóc w wypisaniu jego wad i zalet, co równie mocno Ci się przyda. Dodatkowo będziesz miała możliwość przyjrzenia się partnerowi z oddali i jego zachowaniu przy innych.

Jak się przygotować na podwójną randkę?

Pamiętaj, żeby drugą parą na Waszej randce były zaufane osoby. To ułatwi Wam nawiązać nić porozumienia. Musicie czuć się między sobą dobrze i mieć pewność, że ?dodatkowe osoby” nie zepsują Wam spotkania. Pójdźcie na kompromis i razem we czworo zadecydujcie, gdzie się wybierzecie, bo inaczej randka może się okazać porażką. Najlepiej, żeby było to miejsce, gdzie nikt z Was nie będzie czuć się skrępowany. Szczególnie polecamy restauracje i kawiarnie ? brzmi banalnie, ale nie bez powodu spotkania w tych miejscach uzyskały taką popularność. Jeśli chcecie się zintegrować i bardziej zabawić, polecamy kręgle. Przed randką z koleżanką najlepiej przygotujcie awaryjne tematy do rozmów i obmyślcie przebieg randki, a także wymieńcie się radami i postarajcie się podnieść nawzajem na duchu.

A jakie Wy macie zdanie i historie na temat podwójnych randek? Podzielcie się z nami w komentarzu! 🙂

Polecamy: 7 zasad udanej pierwszej randki

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj