W tym wpisie poznasz kilka ciekawych pomysłów na pokochanie własnej osoby czy na pozbycie się kompleksów. Zapraszamy!

W dzisiejszych czasach ciężko jest tak naprawdę być z siebie zadowolonym. Wszyscy “szpanują” i prześcigają się między sobą bez opamiętania. Naszym zdaniem nie tak powinien funkcjonować świat…

Jak w takim razie pokochać siebie? Zapraszamy na drugą część naszego wpisu!

Przede wszystkim powinnaś o siebie zadbać. Możliwe, że zmiana wizerunku przyniosła by Ci radość i większą pewność siebie. Warto pomyśleć o nowej fryzurze albo wymianie ubrań. Możesz także zacząć uprawiać sport, który niesie za sobą wiele korzyści.

Skup się na własnych potrzebach i na tym co Tobie sprawia przyjemność. Kiedy ostatni raz robiłaś coś, na co naprawdę miałaś ochotę? Kiedy ostatnio to Ty wybierałaś film, który podoba się Tobie, a nie przyjaciółce czy chłopakowi? Zacznij bardziej słuchać siebie, myśleć i rozmawiać z samą sobą, a na pewno poczujesz się lepiej.

Pomyśl trzy razy, zanim coś zrobisz. Powinnaś wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Jeśli stoisz przed jakimś wyborem, to dobrze się zastanów, czy warto i co Ci to da. Nie zapomnij jednak, że ten się nie uczy, kto nie popełnia błędów, więc nie bój się porażki – przecież ona może zdarzyć się każdemu.

TERAZ! Zacznij robić to, o czym marzysz TERAZ. Nie jutro, nie od poniedziałku, ani nie od pierwszego, a właśnie TERAZ!!! Po pewnym czasie, kiedy już będzie widać efekty, zrozumiesz dlaczego nie warto odkładać pewnych rzeczy na później.

Postaraj się postawić sobie określony cel, a będzie Ci łatwiej go zdobyć. Jeśli masz jakiś autorytet, zastanów się co ta osoba osiągnęła i co Ty możesz zrobić, by się do niej upodobnić. Nie powinnaś się poddawać – wszyscy dobrze wiemy, że początki są trudne, ale każdy przecież kiedyś zaczynał i stawiał pierwsze kroki.

POKOCHAJ SIEBIE, a w życiu będzie Ci łatwiej. Powodzenia!

Czytaj także: Pokochaj siebie część #1

Źródło zdjęć: Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj