Polskie hity kinowe

Zapraszamy do przeczytania trzeciej części wpisu na temat ciekawych polskich filmów, które warto obejrzeć.

W tym wpisie przedstawimy komedię romantyczną, dramat obyczajowy oraz thriller.

Polskie hity kinowe CZĘŚĆ 3

Dzień dobry, kocham cię! (2014) ? komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Pomiędzy Basią i Szymonem dochodzi do przypadkowego spotkania. Oboje zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Niestety tracą kontakt, lecz oboje próbują się odnaleźć. Niepodziewanie na drodze Basi pojawia się inny mężczyzna. Czy Szymon odnajdzie na czas ukochaną? A może będzie już za późno?

Chemia (2015) ? dramat obyczajowy pokazujący jak silna może być miłość pomiędzy kobietą i mężczyzną. Uczucie to jest w stanie pomóc im przetrwać najcięższe chwile, chociaż relacja pomiędzy Leną, a Benkiem wcale nie była prosta. Oboje mieli silne osobowości i potrafili postawić na swoim. Gdy kobieta dowiedziała się, że ma raka, nie chciała podjąć leczenia. Wolała korzystać z życia, przeżywać ekscytujące chwile. Wszystko zmieniło się, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Film otrzymał Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.

Na granicy (2016) ? thriller w reżyserii Wojciecha Kasperskiego. W filmie przedstawiona jest historia ojca i dwóch synów, którzy zimą pojechali w Bieszczady. Miejsce to nie jest przypadkowe. To właśnie tam odcięci od cywilizacji chcieli ułożyć wzajemne relacje po tragicznej stracie matki. Nie zaznają jednak spokoju, gdyż na ich drodze pojawi się tajemniczy nieznajomy, który sprowadzi na nich niebezpieczeństwo. Produkcja zdobyła Wyróżnienie Specjalne w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych w Krakowie oraz Nagrodę Publiczności w Koszalinie.

Polskie hity kinowe CZĘŚĆ 1

Polskie hity kinowe CZĘŚĆ 2

Źródło zdjęć: Pinterest

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj