Jeśli szukasz pomysłów na prezent z okazji Dnia Nauczyciela to ten wpis jest dla Ciebie.

Dzień Nauczyciela przypada w tym roku w niedzielę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby obdarować swojego wychowawcę prezentem. Bukiet kwiatów jest miłym gestem, ale jeśli nauczyciel jest lubiany to można postarać się nieco bardziej.

Wybór prezentu zależy od budżetu, jakim dysponujecie. Nie trzeba jednak wydawać bardzo dużo, bo jeśli w klasie jest 30 osób, bo już składka po 5 złotych daje kwotę, za jaką można coś kupić. Poniżej zamieszczamy kilka naszych propozycji.

Prezenty za mały budżet

W tym wypadku trzeba wykazać się kreatywnością. Jeśli nie macie w ogóle pieniędzy lub macie ich bardzo dużo to możecie napisać dla nauczyciela wiersz lub piosenkę, którą mu odśpiewacie. A może każdy z Was napisze na karteczce jakiś komplement dotyczący wychowawcy i wrzucicie je do ozdobnego pudełka lub słoja? Możecie też coś upiec – tort lub babeczki. Nie są to drogie rzeczy, a z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Waszego nauczyciela. Jeśli chcecie, żeby nauczyciel zapamiętał Was na długie lata to zróbcie grupowe selfie, wywołajcie to zdjęcie (można to zrobić od ręki w Rossmannie) i włóżcie je do antyramy.

Prezenty za większy budżet

Tutaj macie większe pole do manewru. Jeśli wiecie, czym interesuje się Wasz nauczyciel, to macie ułatwione zadanie. Może książka, bilet do kina lub bilet do teatru? Jeśli Wasz nauczyciel nie jest na diecie to możecie zamówić na lekcję pizzę. Z pewnością będzie zaskoczony. Może kupicie mu kubek z ciekawym wzorem albo koszulkę z zabawnym napisem? Pamiętajcie, że nauczyciel to też człowiek – ma poczucie humoru, ale nie należy przekraczać pewnych granic. Prezent nie może być obraźliwy!

Macie więcej pomysłów na prezent dla nauczyciela? Podzielcie się nimi w komentarzach!

prezent z okazji Dnia Nauczyciela

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj