Zbliża się rocznica Twojego związku i nie masz pomysłu jak ją uczcić? W tym wpisie znajdziesz kilka propozycji na ten wyjątkowy dzień.

Choć związek i miłość powinno się celebrować każdego dnia, to jednak rocznica jest takim wyjątkowym dniem, kiedy odczuwamy to wszystko jeszcze mocniej. Warto spędzić ten dzień inaczej niż zwykle – w końcu to takie Wasze małe święto. W tym wpisie znajdziesz nasze propozycje, jak spędzić ten dzień.

Pomysły na rocznicę związku

#1. Romantyczna kolacja. To standardowy pomysł, który zazwyczaj gwarantuje udany wieczór. W końcu kto z nas nie lubi jeść? 🙂 Jeśli nie stać Was na kolację w restauracji, to przygotujcie jakieś pyszne danie sami w domu. Zapalone świece wprowadzą Was w romantyczny nastrój.

#2. Oglądanie wspólnych zdjęć. Jeśli macie album z wywołanymi zdjęciami to jeszcze lepiej! Możesz też zrobić taki w ramach prezentu. Oglądanie i wspominanie tych wszystkich momentów uwiecznionych na fotkach, z pewnością będzie wspaniałym przeżyciem.

#3. Odtworzenie Waszej pierwszej randki. Ubierzcie się tak samo jak wtedy i idźcie w to samo miejsce. To może być naprawdę fajne przeżycie dla Was obojga.

#4. Sesja zdjęciowa. Ten wyjątkowy dzień warto uwiecznić w wyjątkowy sposób. A może będziecie robić sobie zdjęcia co roku? Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć jak zmienialiście się na przestrzeni lat.

#5. Miłosna gra. Uprzedź ukochanego, żeby również mógł się do tego przygotować. Oboje wymyślcie po kilka zadań, wypiszcie je na karteczkach i wrzućcie do jakiegoś pojemnika. Na zmianę losujcie karteczki i wykonujcie zadania na nich wypisane. Oto przykładowe pomysły na zadania:

  • Masaż;
  • Pocałunki;
  • Przygotowanie pysznej kolacji dla drugiej osoby;
  • Spełnianie zachcianek przez cały dzień;
  • Codzienne (szczere) komplementy przez tydzień;
  • Przygotowanie miłej niespodzianki dla drugiej osoby;
  • Nietypowe wyznanie miłości (zadanie dla kreatywnych).

Jakie są Wasze propozycje na spędzenie rocznicy związku? Napiszcie nam w komentarzach!

Pomysły na rocznicę związku

Źródło zdjęć: Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj