Przyjrzyj się sobie i zastanów, czy coś możesz zmienić. Czasem nawet niewielkie zmiany mogą zdziałać cuda, podpowiemy Ci co możesz zrobić:

Jeśli…Twoim kompleksem jest cera. Tutaj pomóc może dermatolog lub kosmetyczka. Jeśli mimo tego masz problemy z cerą, zajrzyj do naszego artykułu: Jak zamaskować pryszcze ? porady wizażystki.

Jeśli…Twoim kompleksem są rysy twarzy. Tak naprawdę jedynym Twoim problemem może być to, że ludzie zazwyczaj przy pierwszym kontakcie, oceniają się po wyglądzie. Jednakże to tylko od Ciebie zależy, jak odbierać Cię będą inni. Jeśli czujesz się gorsza i łatwo się poddajesz to tak właśnie będzie Cię traktować Twoje otoczenie. Musisz się uwolnić od tych negatywnych odczuć, aby stać się silniejszym i lepszym człowiekiem. Rysy twarzy możesz również zmienić za pomocą odpowiedniego makijażu (sprawdź jak poprawnie konturować twarz TUTAJ).

Jeśli…Twoim kompleksem są nogi. Niewiele kobiet na świecie może pochwalić się idealnymi nogami. Większość ma za krótkie, za grube, za chude, krzywe, z cellulitem. Nawet jeśli masz coś do zarzucenia swoim nogom, nie pozwól, by były one wyznacznikiem Twojej atrakcyjności. Spójrz jakie nogi miała Marilyn Monroe, a mimo to jest uważana za symbol seksu. Jeśli uważasz, że Twoje nogi są za krótkie i za grube, skorzystaj z naszych trików: Jak optycznie wyszczuplić i wydłużyć nogi.

Czytaj dalej:

6 KOMENTARZE

    • Tutaj może pomóc jedynie aparat na zęby. Porozmawiaj z rodzicami na ten temat, na pewno dojdziecie do porozumienia i wspólnie coś na to poradzicie 🙂 Jeśli nie, będziesz musiała poczekać, aż sama zarobisz na niego pieniądze.

  1. Ja nie umiem sie zaakceptowac, bo juz jak sie czuje pewniej to taka jedna jak mnie zobaczy to juz obgaduje. Nienawidze jej, wtedy mysle, ze cos jest nie tak z moim wygladem i wszystko od poczatku.

  2. “Przestań się przejmować” mój faworyt?To tak, jakby do osoby z depresją powiedzieć “nie smuć się, będzie dobrze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here