Jeśli…Twoim kompleksem jest pupa. Duża powinna być raczej powodem do dumy, z kolei nad małą możesz pracować. Skuteczne ćwiczenia na sexy pośladki znajdziesz TUTAJ.

Jeśli…Twoim kompleksem są ramiona. Tłuszcz zebrany w okolicach ramion niestety nie jest łatwy do usunięcia, szczególnie jeśli chodzi o spód ramion z obwisłą skórą (dotyczy raczej starszych kobiet). Wyrzeźbienie tych partii ciała może zająć bardzo dużo czasu, dlatego może prościej będzie je zaakceptować? Jeśli nie potrafisz, postaw na sport w połączeniu z dietą! Skorzystają na tym nie tylko Twoje ramiona.

A co z resztą? Przecież nie tylko wygląd może być powodem kompleksów. Na wiele innych rzeczy nie masz wpływu i musisz je zaakceptować (np. miejsce urodzenia). Są jednak rzeczy, które możesz zmienić. Jeśli Twoim kompleksem jest to, że nie umiesz języka angielskiego, zapisz się na kurs lub poszukaj darmowych lekcji w Internecie. Masz śmieszne nazwisko? Dowiedz się jak je zmienić! Wiele rzeczy, które sprawiają, że czujesz się gorsza, możesz zmienić, a te, na które nie masz wpływu, po prostu zaakceptuj, a Twoje życie zmieni się na lepsze 🙂

Pozbądź się kompleksów i zaakceptuj siebie!

Źródło zdjęć: https://pl.pinterest.com

6 KOMENTARZE

    • Tutaj może pomóc jedynie aparat na zęby. Porozmawiaj z rodzicami na ten temat, na pewno dojdziecie do porozumienia i wspólnie coś na to poradzicie 🙂 Jeśli nie, będziesz musiała poczekać, aż sama zarobisz na niego pieniądze.

  1. Ja nie umiem sie zaakceptowac, bo juz jak sie czuje pewniej to taka jedna jak mnie zobaczy to juz obgaduje. Nienawidze jej, wtedy mysle, ze cos jest nie tak z moim wygladem i wszystko od poczatku.

  2. “Przestań się przejmować” mój faworyt?To tak, jakby do osoby z depresją powiedzieć “nie smuć się, będzie dobrze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here