Pozy do zdjęć
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/197947346105352808/

Sprawdź, jak ustawiać się do zdjęć, aby wyglądać na nich korzystnie!

Zazdrościsz koleżankom tego, że ładnie wychodzą na zdjęciach? A może nie porównujesz się z nikim, ale masz poczucie, że zdjęcia nie odzwierciedlają tego, jak wyglądasz w rzeczywistości? W takim razie koniecznie przeczytaj nasz wpis! Dowiesz się z niego, jak powinnaś ustawiać się do zdjęć, aby wyglądać na nich korzystnie!

Pozy do zdjęć, dzięki którym będziesz wyglądać dobrze

Znajdź swój lepszy profil

Zanim przejdziesz do odpowiedniego ustawiania się do zdjęć, zacznij od znalezienia swojego lepszego profilu. Większość z nas nie ma symetrycznej twarzy, co ma ogromny wpływ na naszą fotogeniczność. Z pewnością nieraz miałaś tak, że na kilku zdjęciach wyglądałaś okej, a na reszcie nie do końca. Kiedy już określisz, który Twój profil wydaje Ci się być bardziej atrakcyjny, zaczniesz się sobie podobać na zdjęciach.

Jak znaleźć swój lepszy profil?

To proste! Stań przed lustrem i dokładnie przyjrzyj się swojemu odbiciu. Powoli obracaj głową tak, aby móc obejrzeć się z każdej strony. Możesz również zrobić sobie kilka zdjęć, które z pewnością ułatwią Tobie to zadanie.

#1. Unieś głowę do góry

Dzięki temu prostemu trikowi będziesz wyglądać na bardziej pewną siebie, a jednocześnie unikniesz podwójnego podbródka, który optycznie dodaje kilogramów. Postaraj się również być zawsze nieco niżej niż Twój fotograf, tak abyś miała zawsze robione zdjęcia z góry lub ewentualnie z Twojego poziomu. Aby dodatkowo podkreślić linię żuchwy, przyłóż język do podniebienia.

#2. Stań na palcach

Z pewnością zwróciłaś uwagę na to, że wiele gwiazd i Insta Girls pozują do zdjęć stojąc na palcach. To nie przypadek! Ten prosty trik sprawia, że ich nogi optycznie wyglądają na dłuższe, a więc i szczuplejsze. Koniecznie wypróbuj tę metodę.

#3. Wystaw nogę w przód

Z początku ta poza może sprawiać Ci drobne trudności, ale warto poćwiczyć dla efektu końcowego, jaki możesz osiągnąć. Wysuń jedną nogę do przodu, dzięki czemu będzie ona wyglądać na szczuplejszą niż jest w rzeczywistości. Ciężar ciała przenieś za to na drugą nogę. Jeżeli dodatkowo chcesz nadać swojej sylwetce kobiecych kształtów, skrzyżuj delikatnie nogi ze sobą.

#4. Odchyl biodra do tyłu

Dzięki temu trikowi, podkreślisz swoją talię i sprawisz, że będzie ona wyglądała na węższą. Zyskają na tym również Twoje biodra, którym optycznie odejmiesz kilku centymetrów. Pamiętaj tylko, aby nie łączyć ze sobą nóg!

#5. Zasłoń to, co chciałabyś ukryć

Odstający brzuszek a może masywne uda? Wykorzystaj torebkę i po prostu zasłoń nią tę część ciała, której wolałabyś nie eksponować. Możesz także spróbować tego triku z kapeluszem albo innym przedmiotem, który akurat masz pod ręką. Unikaj ustawiania się frontem do fotografa.

#6. Pamiętaj o ramionach

Zwykle o nich nie myślimy, ale nasze ramiona także mają wpływ na wygląd całej sylwetki. Przyciśnięte do tułowia będą wyglądać na grubsze, niż w momencie kiedy lekko odsuniemy je od ciała.

#7. Załóż obcasy

Z pewnością wiesz o tym, że dzięki obcasom nasza sylwetka nabiera lekkości, a my wyglądamy szczuplej. Wykorzystaj tę wiedzę podczas pozowania do zdjęć! Ubierz szpilki i wysuń delikatnie jedną nogę do przodu.

#8. Ubierz się odpowiednio

Nie tylko nasza poza ma duży wpływ na to, jak wyglądamy na zdjęciach. Równie duże znaczenie ma również nasz ubiór. Wybieraj ubrania w pionowe pasy lub jednokolorowe, ale zrezygnuj z neonów. Do luźnej góry dobierz obcisły dół lub odwrotnie. Pamiętaj, aby podkreślać swoje atuty, bo dzięki temu odwrócisz uwagę od pozostałych miejsc.

Polecamy: Najpopularniejsze pasje nastolatków

Pozy do zdjęć
Źródło: https://8outfits.com/women/look/ootd-tumblr-pink-wall-356795/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj