Seriale na Netflixie idealne na kwarantannę
Źródło: https://favim.com/image/3757682

W tym wpisie zaproponujemy Wam kolejne 3 programy na platformie Netflix, które warto naszym zdaniem zobaczyć.

Masz dostęp do Netflixa, ale obejrzałaś już wszystkie ulubione seriale i nie wiesz, czym teraz zająć czas wolny? W tym wpisie proponujemy 3 programy typu reality show, które są warte uwagi.

3 programy, które warto zobaczyć na Netflixie #2

#1. Nie zasypiaj. Gra o milion

W tym programie uczestnicy walczą o duże pieniądze, które muszą wpierw sami policzyć, a mają na to dokładnie całą dobę. Po upływie danego czasu muszą podać liczbę pieniędzy, której się doliczyli. Dodatkowo, pomimo tego, że są wyczerpani, muszą wykonywać trudne zadania, które w połączeniu ze zmęczeniem wydają się gorsze od wejścia na Mount Everest.

#2. Miłość jest ślepa

Uczestnicy tego show wybierają siebie nawzajem pomimo tego, że się nie widzą. Ich pierwsze spotkanie w cztery oczy następuje dopiero wtedy, kiedy jedna osoba z pary postanawia się oświadczyć. Następnie pary stają na ślubnym kobiercu i muszą zmierzyć się z trudnym zadaniem, a mianowicie: muszą zdecydować czy chcą być ze sobą już do końca życia.

#3. Instant Hotel

Ten program dotyczy hoteli, które są ulokowane w Australii. Jest to znakomita propozycja dla osób, które kochają podróżować, ponieważ w show możemy podziwiać przepiękne krajobrazy. Mimo tego uczestnicy programu oraz eksperci wyszukują wszelkie niedoskonałości w obiektach noclegowych, którymi ?zwykły” turysta raczej by się nie przejął.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu, a może polecacie jakieś inne programy z platformy Netflix? Dajcie znać w komentarzach!

Polecamy: 3 programy, które warto zobaczyć na Netflixie

Seriale na Netflixie idealne na kwarantannę
Źródło: https://weheartit.com/articles/324005872-shows-i-ve-been-watching-lately-blogmas-2018-day-19

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj