Seriale na Netflixie idealne na kwarantannę
Źródło: https://favim.com/image/3757682

W tym wpisie prezentujemy Wam kolejne 3 programy na platformie Netflix, które naszym zdaniem warto zobaczyć.

Jeżeli masz wykupiony dostęp do Netflixa i przy okazji dysponujesz odrobiną wolnego czasu, to poniżej proponujemy Ci 3 programy, które warto zobaczyć.

Programy, które warto zobaczyć na Netflixie #3

#1. Selfie prawdę Ci powie

W programie uczestnicy konkurują ze sobą parami. Najpierw mają robione zdjęcie, które następnie jest oceniane przez przechodniów. Osoba, która uzyska mniej punktów procentowych, przechodzi metamorfozę i po niej ponownie ma robione zdjęcie, które rywalizuje z poprzednią fotografią konkurenta.

#2. Sing on!

Ten program doczekał się już 3 edycji, z 3 różnych krajów, tj. z Hiszpanii, Niemiec oraz USA. W tym show chodzi o to, że uczestnicy danego odcinka śpiewają tematyczne piosenki. Dodatkowo w każdej rundzie odpada jeden zawodnik, wyeliminowany przez pozostałych konkurentów. Program polega również na tym, że uczestnicy zarabiają pieniądze śpiewając, a żeby zarobić ich jak najwięcej, muszą śpiewać czysto, co jest weryfikowane przez specjalną maszynę.

#3. Modni i modniejsi

Ten program jest dedykowany fanatykom mody. W show konkurują ze sobą osoby, których pracą, pasją i sposobem na życie jest szycie oraz projektowanie. W kolejnych odcinkach poznajemy uczestników z różnych stron świata, którzy w swoje projekty wkładają całe serca. Można również zobaczyć niebanalne połączenia wzorów, faktur czy kolorów, które zachwycą największych pasjonatów mody.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu, a może polecacie jakieś inne programy z platformy Netflix? Dajcie znać w komentarzach!

Polecamy: Programy, które warto zobaczyć na Netflixie #2

Seriale na Netflixie idealne na kwarantannę
Źródło: https://weheartit.com/articles/324005872-shows-i-ve-been-watching-lately-blogmas-2018-day-19

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj