Jak powiedzieć chłopakowi o ciąży?
Pexels

Przyjaciółka Ali wymyśliła sobie dość nietypowy sposób na zatrzymanie chłopaka. Dziewczyna nie wie, jak powinna zachować się po poznaniu sekretu swojej znajomej. Co byście jej poradziły?

,,Przyjaciółka chce wrobić chłopaka w dziecko. Nie wiem, co robić!”

,,Hej, jestem Ala i mam dość nietypowy problem. Chodzi o to, że moja przyjaciółka, M. zwierzyła mi się ostatnio ze swojego durnego pomysłu, a ja nie wiem, jak powinnam się teraz zachować.

M. ma chłopaka od kilku miesięcy. Ostatnio jednak zaczęło się między nimi psuć. M. wpadła na ,,genialny” pomysł, jak go przy sobie zatrzymać. Otóż… chce go wrobić w dziecko!!! Chore, co nie? Wymyśliła sobie, że przestanie brać tabletki, a jak to nie poskutkuje, to poprosi swoją kuzynkę, która jest w ciąży, żeby jej dała test z pozytywnym wynikiem. W mojej głowie to się po prostu nie mieści.

Chłopaka M. znam niezbyt dobrze, bo widziałam go tylko kilka razy. Wiem jednak gdzie mieszka i mocno zastanawiam się, czy z nim nie pogadać. Z jednej strony to świństwo wobec M., ale z drugiej to ona chce postąpić bardzo źle i go okłamać.

Mam straszny mętlik w głowie. Żal mi chłopaka, ale jednak to moja przyjaciółka. Powiedziałam jej, co myślę o tym pomyśle, ale obawiam się, że ona i tak zrealizuje swój plan. Jest bardzo zakochana i wydaje jej się, że na świecie nie ma innych chłopaków.

Co byście zrobiły na moim miejscu? Lepiej się nie mieszać, czy zareagować?”.

Polecamy: ,,Czy warto być z chłopakiem, który nie chce mieć dzieci?”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj