Przyjaciółka Izy związała się z jej byłym chłopakiem. Jak dziewczyna ma się odnaleźć w nowej rzeczywistości?

Wiele dziewczyn ma podejście, że przyjaźń jest ważniejsza od miłości. Stosują one również niepisaną zasadę, że chłopaka przyjaciółki się nie tyka. Niestety nie wszystkie dziewczyny są tak lojalne. Część, żeby zdobyć chłopaka jest w stanie iść po trupach do celu, nawet ryzykując długoletnią przyjaźń. W takiej sytuacji jest Iza. W liście do nas opisuje swoją historię i prosi o porady.

,,Cześć jestem Iza i mam 14 lat. Przez 2 miesiące byłam z Tomkiem (tak, wiem, że to mało) i było okej, ale tak właściwie to go nie kochałam i stwierdziłam, że bez sensu mieć na siłę chłopaka, no więc się rozstaliśmy. To było pod koniec czerwca. Jakoś w zeszłym miesiącu zobaczyłam, że Patka (moja bff) dziwnie się zachowuje, non stop pisze eski i śmieje się pod nosem, ale nie chciała mi powiedzieć o co chodzi. Trochę mnie to wkurzyło, nie powiem, ale stwierdziłam, że prędzej czy później i tak się wygada. No i potem ich zobaczyłam w centrum handlowym. Znaczy Patkę i Tomka. Całowali się! Normalnie się we mnie zagotowało i uciekłam, żeby mnie nie zobaczyli. Potem spotkałam się z Patrycją i niby wszystko sobie wyjaśniłyśmy, ale nadal czuję się dziwnie. W dodatku ona, odkąd się dowiedziałam, poświęca mi mniej czasu :/ Nie chcę wciąż słuchać o Tomku, bo wiem jaki on jest. W ogóle to prawie się już nie widuję z Patką, a w 3 to jakoś nie mam ochoty. Najgorsze jest to, że ten idiota zdradza jej sekrety z naszego związku! Chodzi o to, że jak pierwszy raz się całowaliśmy, to go przez przypadek ugryzłam. Nie mówiłam tego Patce, bo było mi wstyd, a ona do mnie ostatnio powiedziała GRYZONIU. Mam tego dosyć! Co robić?”.

Polecamy: ,,Zakochałam się w zajętym chłopaku?

Źródło zdjęć: Pinterest

3 KOMENTARZE

  1. Według mnie skoro i tak to nie kochałaś i sama z nim zerwałaś to nie powinnaś mieć problemów z tym że twoja przyjaciółka jest z nim, zwłaszcza że nie odbiła ci to tylko związała się z nim dopiero gdy zerwaliście.

  2. Skoro Tomek zdradza wasze sekrety to jest debilem, ale Patka? Skoro go nie kochałaś, to dlaczego masz zakazać Patrycji być w związku? Jeżeli są szczęśliwi, to po co im to psuć? Ona ci go nie odebrała. Zakochała się w nim po tym, jak zerwaliście. Jeżeli brakuje ci jej towarzystwa, to jej to powiedz, a jeżeli nie chcesz, aby ten dzban mówił jej wasze sekrety, to go upomnij. Tak czy siak, nie widzę sensu wściekania się na Patrycję za to, że czuje coś do chłopaka, z którym KIEDYŚ byłaś. Bądźmy lojalnymi ludźmi, ale bez przesadny i nadmiernego oddania.

  3. Rok temu miałam bardzo podobną sytuację. Ale wręcz mi to odbiła, bo jak jeszcze z nim byłam to już do niego zarywała, więc tak naprawdę przez nią to się skończyło. Bardzo mnie to zabolało i od tamtej pory nie rozmawiamy. Nie mogę jej tego wybaczyć.
    Możesz z nią jeszcze raz na spokojnie porozmawiać. Ale jak to się nie zmieni i będzie ci przykro to nie warto starać się o taka przyjaźń. Oczywiście to tylko moja opinia. Życzę powodzonka ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj