W tym wpisie przedstawiamy zestaw pytań, które prawdopodobnie chciałbyś zadać dziewczynie, ale się wstydzisz.

Możemy się założyć, że nie raz krążyły Ci po głowie pytania, które chętnie zadałbyś dziewczynie, ale nie miałeś odwagi tego zrobić. Postanowiłyśmy Cię w tym wyręczyć ? zadałyśmy kilka szalonych pytań naszej koleżance, a ona zgodziła się na nie odpowiedzieć. Jeżeli jesteś ciekawy, to koniecznie czytaj dalej!

Pytania, które chciałbyś zadać dziewczynie, ale się wstydzisz

#1. Czy miewasz sny erotyczne?

No, jasne! Chyba każdy od czasu do czasu je miewa 🙂

#2. Na co w pierwszej kolejności zwracasz uwagę u chłopaka?

Nie będę kłamać, że nie zwracam uwagi na wygląd, bo w pierwszej kolejności właśnie to się liczy. Chłopak nie musi być nie wiadomo jak przystojny, aby miał u mnie szanse. Ważne jest też to, aby miał coś ciekawego do powiedzenia i był dobrym człowiekiem.

#3. Czemu dziewczyny zawsze chodzą do łazienki w parach?

Hahaha, nie wiem! Może po to, aby w tym czasie obgadywać chłopaków? 🙂

#4. W czym najczęściej śpisz?

Latem w majtkach i luźnym T-shircie, a zimą w ciepłej piżamie i skarpetkach 😀

#5. Czy małe przyrodzenie skreśla chłopaka na starcie?

Na pewno nie w moim przypadku, tym bardziej, że na starcie nie chodzę do łóżka, więc nawet gdyby to miało znaczenie, to nie miałabym jak ocenić. Nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale ponoć bardziej liczy się technika.

#6. Czemu dziewczyny stosują jakieś dziwne zasady, typu nieodzywanie się przez 3 dni po randce?

W sumie to nigdy tego nie rozumiałam. Ja wolę grać w otwarte karty – jest fajnie, no to piszę od razu. Po co czekać? Jeśli ktoś uznałby, że jestem zdesperowana, to jego problem.

#7. Co najbardziej imponuje dziewczynom?

Pewnie każdej imponuje co innego. Mi imponuje jak chłopak ma ambicje, żeby do czegoś w życiu dojść i jest gotów ciężko na to pracować. Poza tym robi na mnie wrażenie to, że ma jakieś pasje (inne niż gry na konsoli), szanuje starszych i kocha zwierzęta.

#8. Czy dziewczyny wolą macho od gentlemanów?

Ciężko mi się wypowiadać w imieniu ogółu. Mnie nigdy macho nie kręcili, bo chcę mieć faceta, który będzie mnie szanował, a nie zgrywał nie wiadomo kogo.

#9. Co sobie myślisz, gdy widzisz płaczącego chłopaka?

Tylko raz w życiu widziałam jak mój tata płacze. To było na pogrzebie mojej babci i to był okropny widok. Wszystko zależy od sytuacji. Jeśli jest powód do płaczu, to raczej nie ma w tym nic dziwnego. Gorzej jakby chłopak płakał, bo nie wiem, miałby doła albo byśmy się pokłócili. Raczej czułabym się tym zażenowana.

#10. Czy dziewczynom przeszkadza, jeśli chłopak miał dużo partnerek przed nią?

Wydaje mi się, że dziewczyny lepiej to znoszą niż chłopacy 😉 Zależy też co to znaczy dużo, bo dla mnie to np. ponad 5 i pewnie często bym się zastanawiała, jakie one były… Dla innych dużo to może ponad 10, czy jeszcze więcej, ale szczerze mówiąc dla mnie to już abstrakcja.

Chcesz poznać odpowiedzi na więcej pytań? Napisz je w komentarzu!

Czytaj także: Jak zwrócić na siebie uwagę nieznajomej dziewczyny?

przystojny chłopak
Źródło: https://favim.com/image/3794989

2 KOMENTARZE

  1. Hej, ja bym chciał wiedzieć, czy jak dziewczyna odmówiła spotkania, bo niby musi się uczyć, to mam próbować jeszcze raz? Dodam, że często na mnie spogląda i peszy się w mojej obecności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj