Restauracje w Lublinie
Restauracje w Lublinie

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami klimatycznych miejsc w Lublinie, w których można dobrze zjeść.

Wybierasz się niedługo do Lublina i szukasz restauracji, w której można dobrze zjeść i miło spędzić czas w gronie znajomych? A może mieszkasz w Lublinie, ale z  chęcią odkryjesz jakieś nowe miejsca? W takim razie w tym wpisie przychodzimy Ci z pomocą! Poniżej znajdziesz 5 restauracji, które zdecydowanie warto odwiedzić.

Restauracje w Lublinie, które warto odwiedzić

#1. Bar-a-boo

Bar-a-boo to sieć restauracji, która posiada 7 lokali, z czego jeden znajduje się właśnie w Lublinie. Usytuowany jest na Placu Litewskim, przy ulicy Narutowicza 9. W tym klimatycznym miejscu zjesz pyszną pizzę, burgery oraz makarony.

#2. ParZona

Ten lokal gastronomiczny spełnia dwie funkcje – kawiarni i bistro. Można tam zjeść śniadania, sałatki, burgery, makarony, koktajle owocowe oraz desery. Oprócz tego klienci mogą wybierać spośród trzydziestu rodzajów pizz. Restauracja jest usytuowana przy ulicy Krakowskie Przedmieście 51.

#3. Pub u Szewca

To miejsce działa w Lublinie już od ponad 20 lat. Mimo tego, iż jest to pub, serwują tam nie tylko alkohole, ale również jedzenie. W menu można znaleźć pyszne śniadania, zupy, dania regionalne, przekąski, sałatki, burgery, brytyjskie klasyki, dania główne oraz pizzę. Lokal znajduje się na Starym Mieście, przy ulicy Grodzkiej 18.

#4. Św. Michał

Oprócz piwa i koktajli, pub oferuje także zupy, startery, sałaty, wieprzowinę, ryby, drób, burgery, a także cebularze. Lokal znajduje się przy ulicy Grodzkiej 16.

#5. Tifosi

Restauracja serwuje kuchnię włoską. W swojej ofercie posiada 39 (!) rodzajów pizz. Oprócz tego można zamówić tam: przekąski zimne lub gorące, tradycyjne dania obiadowe, sałatki oraz makarony. Restauracja ta mieści się przy ulicy Okopowej 5.

Znasz restauracje, o których piszemy powyżej? A może polecasz inne miejsca, które są warte odwiedzenia? Daj nam znać w komentarzu!

ciekawe miejsca w Lublinie
Dlanastolatek.pl / zaczarowana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj