Różne zainteresowania w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/648518415076692341

Macie z chłopakiem zupełnie różne zainteresowania? Sprawdź, czy Wasz związek ma szansę przetrwać!

Ponoć przeciwieństwa się przyciągają, ale jak to wygląda w praktyce? Czy związek dwóch osób o kompletnie różnych zainteresowaniach może się udać? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej.

Różne zainteresowania w związku – czy to się może udać?

Kiedy zakochujemy się w drugiej osobie, często nie wiemy zbyt wiele na jej temat. Z czasem coraz bardziej się poznajemy i wtedy odkrywamy, że wiele nas łączy, ale także sporo dzieli. W niektórych przypadkach różnice są wskazane, ale co w sytuacji kiedy partnerzy mają zupełnie różne zainteresowania?

Gdy jedna osoba woli wieczorem czytać książkę pod ciepłym kocem i z kubkiem herbaty w ręce, za to druga osoba najchętniej wyszłaby na miasto, to może prowadzić do kłótni. Często pojawiają się wątpliwości, czy taki związek ma w ogóle przyszłość. Zdarza się, że każda ze stron chce zmusić swoją drugą połówkę do spędzania czasu w taki sposób, jaki jej najbardziej odpowiada.

Warto spojrzeć na całą sytuację z innej strony. Jesteśmy różni i to jest piękne. Obie strony mają swoje pasje, czyli coś, co jest dla nich ważne. To, że jesteśmy w związku, nie musi wcale oznaczać, że musimy rezygnować z rzeczy, które sprawiają nam przyjemność. Warto pokazać drugiej połówce nasz świat i nasze hobby, ale ta druga strona wcale nie musi podzielać naszych zainteresowań.

Zamiast skupiać się na rzeczach, które Was dzielą, poszukajcie tych, które Was łączą. Razem postarajcie się odkryć coś, co obojgu Wam sprawia przyjemność. Będziecie mieć wtedy wspólne hobby, ale jednocześnie żadne z Was nie będzie musiało rezygnować ze swoich pasji.

Polecamy: Różne charaktery w związku ? czy to się może udać?

czego nie powinieneś mówić dziewczynie!
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/809733207988324378/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj