Źródło: Pinterest

Poznaj wstydliwe zachowania par z długim stażem, o których nie mówi się głośno.

Im dłużej jesteśmy w związku, tym bardziej swobodnie czujemy się przy drugiej osobie. Oznacza to, że pozwalamy sobie na zachowania, które na początku znajomości byłyby nie do przyjęcia. Choć podczas pierwszej czy drugiej randki ciężko wyobrazić sobie, że moglibyśmy kiedykolwiek zrobić coś takiego, w wielu przypadkach, po latach, okazuje się, że ta nadmierna swoboda pojawiła się także w naszym związku. Oto lista wstydliwych zachowań, które pojawiają się w większości relacji.

Sekrety par z długim stażem

#1. Kontrola świeżości oddechu

Chociaż najprościej byłoby myć zęby po każdym posiłku, większość osób tego nie robi. Aby upewnić się, czy mają świeży oddech, proszą partnera, aby powąchał im wnętrze buzi.

#2. Puszczanie bąków

To zdarza się w 90% związków. Prędzej czy później któreś z partnerów to zrobi, a kiedy to już się stanie, nagle okazuje się, że nie było się czego bać i właściwie po co się męczyć i powstrzymywać.

#3. Wyciskanie pryszczy

Pryszcz na plecach lub za uchem to nic przyjemnego. Na szczęście w związkach z długim stażem, partnerzy bez problemu radzą sobie z takimi niespodziankami.

#4. Korzystanie z toalety

Korzystanie z toalety w obecności partnera to dla wielu osób codzienność. Kiedy jedna osoba bierze prysznic, druga rozsiada się na tronie.

#5. Używanie jednej szczoteczki

To zachowanie nie jest aż tak bardzo powszechne, jak powyższe, ale mimo wszystko zdarza się dosyć często. Czasami jedno z partnerów robi to w tajemnicy przed drugim.

#6. Sprawdzanie czystości uszu

Mimo regularnego dbania o higienę, nie jesteśmy w stanie w 100% skontrolować czystości naszych uszu. Od czego jednak mamy partnera? W związkach z długim stażem zaglądanie sobie w uszy nie jest niczym nadzwyczajnym.

Zdarzało Ci się zrobić coś z powyższej listy przy chłopaku? A może Waszego związku to nie dotyczy? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Czy to miłość, czy strach przed samotnością? Sprawdź!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj