Źródło: Pinterest

Wybierasz się na pierwszą randkę? Oto seksowne tipy, które sprawią, że to spotkanie będzie niezapomniane dla Was obojga!

Pierwsza randka to duży stres, zarówno dla chłopaka, jak i dla dziewczyny. Mimo wszystko wydaje nam się, że jednak płeć piękniejsza denerwuje się przed tym wydarzeniem nieco bardziej. Nie ma się co dziwić! W końcu od tego, jak przebiegnie spotkanie, zależy bardzo wiele, a na drugą szansę nie zawsze możemy liczyć. Co zrobić, żeby pierwsza randka nie była ostatnią? Zastosuj nasze tipy!

#1. Spryskaj się perfumami. Byle nie za mocno! Oprócz szyi możesz również spryskać nadgarstki. Rozpyl odrobinę perfum przed sobie, ale powyżej głowy i wejdź w tę ?chmurę”, aby zapach osiadł także na włosach. Uwierz, że on tę woń doskonale zapamięta.

#2. Zadbaj o świeży oddech. Umyte zęby to oczywiście podstawa, ale warto mieć w torebce gumę do żucia lub miętówki. Jeśli idziecie na spacer to zabierz również ze sobą małą butelkę wody – z nerwów może zaschnąć Ci w ustach, a wtedy oddech staje się nieświeży.

#3. Dobrze przemyśl miejsce spotkania. W zależności od tego, co ustalicie, spróbuj przewidzieć co może pójść nie tak. W restauracji możesz pobrudzić się, jedząc spaghetti, a na spacerze może Was zaskoczyć deszcz. Pamiętaj o odpowiednim stroju – powinno być dziewczęco i schludnie, ale przede wszystkim wygodnie dla Ciebie.

#4. Przygotuj listę pytań. Rezerwowe pytania na niezręczny moment ciszy zawsze się przydadzą. Nie tylko pomogą w kryzysowym momencie, ale także sprawią, że będzie bardziej pewna siebie, bo przestaniesz obawiać się, że randka będzie drętwa.

#5. Nie pij. Podpite dziewczyny nie są sexy, choć tak im się wydaje. Może kusić Cię, żeby ?strzelić sobie piwko” na odwagę, ale to kiepski pomysł. Pokaż mu, że jesteś fajna bez żadnych wspomagaczy 🙂

#6. Pozwól mu zapłacić. Nie ma chyba nic mniej seksownego niż wykłócanie się o uregulowanie rachunku. Jeśli on nalega – zgódź się. Po prostu powiedz, że w takim razie następnym razem to Ty stawiasz. Dzięki temu zyskasz pretekst, żeby znów się z nim zobaczyć 🙂

Czytaj także: 6 pytań, które warto zadać chłopakowi na pierwszej randce

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj